II.Vyššia Atlantská numerológia: Číslo vibrácie vášho mena

Číslo vibrácie vášho mena
Thinkstock

Zistite, ako na váš osud, šťastie a život vplýva číslo vášho mena . Prezradíme vám to v nasledujúcom článku.

Vibrácia mena má v našom živote hlboký význam a rezonuje s darmi a talentmi, ktoré sa naša duša rozhodla vyjadrovať. Ak sa meno človeka vyslovuje s láskou, porozumením a pozitívnou energiou, dotyčný sa podvedome cíti v bezpečí a môže tak naplno vyjadriť svoje bytie. Dávajme si pozor s akou energiou negativity, výčitky, hnevu a kritiky vyslovujeme meno svojich blízkych, pretože tým nevedome blokujeme rozvoj a vyjadrenie dotyčnej osobnosti, obzvlášť pri malých deťoch.

Ak sa vyjadrujeme o mene človeka tak ako si to dotyčný neželá, môžeme si skomplikovať vzťah medzi nami a podvedome vniesť pocity nedôvery, úzkosti, zranenia a nerešpektu. Rovnako spôsob podpisu a písanie vášho mena ovplyvňuje jeho vibráciu. Čím je podpis jasnejší, čitateľnejší a čo najmenej poprečiarkovaný a zamotaný smerom dovnútra, tým je vibrácia vášho mena jasnejšia a vy ľahšie vibrujete jeho energiou.

Čísla priradené písmenám abecedy :

1 – A, J, S

2 – B, K, D

3 – C, L, U

4 – D, M, V

5 – E, N, W

6 – F, O, X

7 – G, P, Y

8 – H, Q, Z

9 – I, R , T

Pre určenie čísla vibrácie vášho mena, teda aby ste lepšie mohli porozumieť tomu, čo ste sa rozhodli vo svojom živote vyjadriť a prejaviť ako súčasť svojej osobnosti, si napíšte celé svoje meno v podobe tak ako ste ho dostali pri narodení, priraďte k jednotlivým písmenám zodpovedajúce číslo, a čísla sčítavajte pokiaľ nedosiahnete jednociferné alebo majstrovské číslo. Pokiaľ sa vaše meno zmenilo, vypočítajte si aj jeho súčasnú vibráciu.

V predchádzajúcej časti nájdete jednotlivé významy čísel 1 – 9, dnes budeme potrebovať aj význam takzvaných majstrovských čísel

Číslo vibrácie vášho mena
Číslo vibrácie vášho mena Thinkstock

Čísla 11, 22, 33 a 44 v sebe zahŕňajú vysoký potenciál a keďže ich výnimočný energický náboj je náročné zvládnuť, vyžaduje si prácu na sebe, čas a vytrvalosť.

11 je najintuitívnejším číslom. Predstavuje minimum racionality, skôr vnímavosť, citlivosť, osvietenie a spojenie s podvedomím. Ide o snílka, plachú, nepraktickú a nervóznu povahu. Pohybuje sa na tenkej hranici medzi veľkoleposťou a sebazničením. Jeho rast, stabilita a osobná sila závisí na správnom prijímaní a konaní podľa duchovných právd. Rovnako má v sebe celkovú vibráciu čísla 2. Má v sebe vrodenú dvojakosť, ktorá vytvára dynamiku a vnútorný konflikt. Číslo je označované ako jasnovidec a mysliteľ.

22 je najmocnejším číslom a býva označované ako majstrovský staviteľ. Je potenciálne najúspešnejšie zo všetkých čísel a je schopné pretvárať odvážne sny v skutočnosť. Má v sebe inšpiráciu a intuíciu kombinovanú s praktickou a metodickou podstatou. Je neobmedzená ale napriek tomu disciplinovaná a schopná zhmotňovať svoje vízie. Rovnako má v sebe celkovú vibráciu čísla 4.

33 je číslo súnáležitosti, súdržnosti, lásky, milosti, obety a odpustenia. Je označované ako Kristovo vedomie. Patrí mu aj celková vibrácia čísla 6.

44 je posvätná vibrácia, označovaná ako Atlantská čistota. Je to číslo absolútneho vyrovnania protikladov a nekonečna. Ponúka odlišný a objektívny pohľad nazerania na život, vesmír, pochopenie duchovných zákonov a cesty. Predstavuje rovnováhu medzi hmotným a duchovným svetom. Je číslom vizionárov a je vnímané aj ako anjelská vibrácia.

Číslo vyjadrujúce túžbu duše

Toto číslo nám ukáže sny, ktoré sú najbližšie nášmu srdcu a preto sú skrytým motívom za všetkým čo robíme.

Sčítame číselnú hodnotu samohlások vo svojom mene a zmenšujeme číslo neustálym sčítavaním až po jednomiestne číslo alebo majstrovské číslo.

Číslo rovnováhy

Toto číslo nám ukazuje ako reagujeme na životné udalosti, náročné situácie a zmeny v živote.

Sčítame hodnotu prvých písmen nášho mena pokiaľ neprídeme k jednocifernému číslu. V tomto prípade sa sčítaním znižujú aj majstrovské čísla, pretože vyjadrujú zvláštne talenty a schopnosti, ale číslo rovnováhy naznačuje náš postoj a prístup. Odpoveď výsledku hľadáme teda medzi energiou čísel 1 -9.

V poslednom diely si ukážeme Karmické prekážky a lekcie, ktoré nám vyplývajú z vyššej Atlantskej numerológie nášho základného čísla životnej cesty.

Alexandra Bikárová
Alexandra Bikárová (prvá zľava) so zakladateľkou anjelskej terapie Doreen Virtue Archív AB

Alexandra Bikárová, spolumajiteľka Sanny Beauty Estetic Centrum a zakladateľka Školy ezoteriky a osobného rozvoja Anjeli a VY, žije v Bratislave viac ako desať rokov a pochádza z východného Slovenska. Krok smerom k anjelskej terapii, k jej štúdiu, kurzom a praxi, približne pred 12 rokmi sprevádzal sled tragických osobných životných udalostí. Rozhodnutie nájsť znova vnútorný pokoj prostredníctvom meditácie a komunikácie s anjelmi však otvorilo dlho potláčaný prirodzený dar jasnovidectva a nasledovalo niekoľkoročné venovanie sa práci s anjelskými kartami, tarotom, cigánskymi kartami a kyvadlom, práca s odblokovaním minulých životov a liečenie duše prostredníctvom kryštálov, anjelov a mandal. Prácu na osobnom rozvoji doplnilo niekoľko medzinárodných certifikátov anjelskej terapie od Doreen Virtue, Phd., Charlesa Virtue a Tiny Marie Daily, či Inny Segal. Svoj dar, skúsenosti a vedomosti zúžitkovala pri publikovaní článkov na tému ezoteriky a pozitívneho myslenia, pre vytváranie blokov v rádiu a televízii na témy osudu, veštenia anjelov a vnútorných príčin chorôb. Má za sebou organizovanie niekoľkých ročníkov Ezoterického festivalu Anjeli a VY a programu Anjeli, Víly a mandaly pre deti v materských škôlkach. V súčastnosti sa popri vedení Sanny Centru krásy, venuje individuálnym anjelskym sedeniam a skupinovým kurzom anjelskej terapie v Škole ezoteriky a osobného rozvoja Anjeli a VY.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk