II. Ako zbaliť muža podľa jeho znamenia horoskopu?

Sexi pár, dvaja, more
Zdroj foto: GettyImages

Prinášame vám manuál, ako získať ďalšie znamenia mužského pokolenia. Čo teda na nich platí?

Váhy

Nemusíte oplývať inteligenciou, ale pôvab by vám nemal chýbať. Muži v tomto znamení ľahko naletia na bežné ženské triky. Ak na neho budete pôsobiť bezradne, rád vám podá pomocnú ruku, aby si dokázal, že je gentleman na správnom mieste. Romantika ho vždy dostane. Pozor, nemá rád príliš vyzývavé a výstredné ženy, pretože mu to zaváňa možným konfliktom.

Čo na neho platí v posteli?

Na prvom mieste je pre neho spokojnosť ženy. Pri ňom si užijete dlhé predohry. Ak ho pochválite, bude žiariť šťastím. Hladkajte ho pri tom po chrbte. Tam sú totiž jeho erotogénne zóny.

Škorpión

Ak ste sa zaplietli so Škorpiónom, máte pred sebou zmyselného jedinca. Určite ho upúta sexi zmyselná žena, ktorá vie čo chce a však na vážny vzťah si vyberie šedú myšku, pretože by sa utrápil žiarlivosťou. Vyhnite sa jej aspoň sčasti tak, keď pred ním nebudete vyťahovať bývalých partnerov. Žiarli totiž na všetkých a na všetko.

Čo na neho platí v posteli?

Miluje, keď stonáte od rozkoše a nie sú mu cudzie ani divoké radovánky v posteli, takže pokojne môžete vystrčiť svoje pazúre a zúbky, má to rád.  Taktiež s obľubou experimentuje a skúša novinky.

Strelec

Veľký dobrodruh a milovník nových vecí. Aj keď sa s ním budete cítiť úžasne, nečakajte od neho, že bude verný. Jeho slobodné srdce si len ťažko upútate. Jedine, keď mu budete schopná dávať stále vzrušenie z objavovania neznámych vecí. Miluje tiež ženy so zmyslom pre humor, optimistické a vždy dobre naladené. Komplikovaná uzavretá povaha nie je nič preň.Upútajú ho tiež atraktívne ženy, ktoré majú podobné záľuby ako on.

Čo na neho platí v posteli?

Ak chcete, aby vám to v posteli klapalo, povedzte mu priamo, aké máte predstavy. Muž narodený v znamení Strelec je totiž pri milovaní uponáhlaný, ale rád sa učí a nechá sa viesť, keď treba. Pripravte sa na to, že bude chcieť veľa a veľa sexu a nezvyčajné sexuálne praktiky.

Kozorožec

V prípade muža narodeného v znamení Kozorožec neplatí, že ho zvediete sexi výzorom, flirtom alebo inteligenciou. Jeho dôveru si získate veľmi ťažko. Dostanú ho elegantné sebavedomé dámy, ktoré majú vlastný príjem. Partnerka muža narodeného v tomto znamení by mala byť okrem skvelej milenky aj priateľkou.

Čo na neho platí v posteli?

Kozorožec uprednostňuje kvalitu pre kvantitou. Keď už raz získate jeho náklonnosť, prekvapí vás svojim zmyslom pre romantiku a nadšenie pre erotické hry. Miluje láskanie po chrbte a stehnách a váš záujem dokáže patrične oplatiť.

Vodnár

Ide o celkom komplikovaný oriešok. Bez charizmy máte mizivú šancu vzbudiť v tomto mužovi záujem. Keď tak, tak len krátkodobý. Vodnárovi totiž nezáleží na výzore, ale na vašej osobnosti. Ak navyše začnete predstierať, že nemáte oň vlastne záujem a on musí o vás bojovať, máte takmer vyhraté. Pozor však. Jeho srdce je dosť prelietavé.  Viac ako vás bude totiž zbožňovať slobodu.

Čo na neho platí v posteli?

Muž narodený v znamení Vodnár je skrátka nevyspytateľný. Raz vás zahrnie vášňou, inokedy sa správa, ako keby sex k životu ani nepotreboval. V posteli však nie je náročný. Bude zbožňovať všetko, čo na neho počas milovania vytiahnete.

Ryby

Zo začiatku pôsobí odmerane. To je jeho ochrana pred odmietnutím. Ak však muža narodeného v znamení Rýb uistíte, že ho neodmietnete, zahrnie vás láskou a vášňou. Je neistý pri sebavedomých a silných ženách. Za každú cenu chce byť ochrancom, tak ak ho chcete získať a nevyhovuje vám hrať slabú a na ňom závislú partnerku, radšej si s týmto znamením nezačínajte.

Čo na neho platí v posteli?

Potrebuje vaše uznanie a chválu, potom vám bude zobať z ruky a spraví pre vás, čo len chcete. Keď mu ešte k tomu vytvoríte ideálne prostredie – sviečky, hudbu, masáž chodidiel a spoločnú kúpeľ, získate si ho úplne.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk