Horúci letný horoskop - ŠKORPIÓN

letný horoskop

Letný horoskop pre znamenie Škorpión

Vzťahy a práca

Váš sexuálny život určite nezažíva nudu, no stále vám niečo chýba. Ale aj keď to v posteli nie je to pravé orechové, rodinné vzťahy pre príslušníčky znamenia Škorpión toto leto budú harmonické. Prestaňte však riešiť problémy za druhých. Mohlo by sa vám to vypomstiť, a to predsa nechcete. Najhoršie obdobie ženy narodené v znamení Škorpión čaká od polovice júla do stredu augusta. Môžu nastať konflikty, ktoré vás zbytočne oberú o energiu. Vy ste však silná osobnosť a prekážky vás len posilnia. Počas tohto obdobia vďaka Neptúnovi zosilnie aj váš šiesty zmysel, ktorý vám vždy správne poradí. Naučte sa ho počúvať viac! Inak si leto a dovolenku 2022 užijete naplno a tak ako sa patrí.

Ostatné letné horoskopy nájdete tu: 

Možno počas leta budete niektoré prinútené hľadať iné možnosti zamestnania. Budete mať však za sebou podporu planét, tak sa nebojte, nový začiatok zvládnete s ľahkosťou. Začnite si viac veriť, lebo ste skutočne výnimočná žena. V novej práci získate i nové priateľstvá. Koniec leta je dôležitý aj pre váš rozvoj. Máte otvorenú a jasnú myseľ, ktorá je pripravená prijímať nové vedomosti. Využite to a posunie vás to vpred. Výraznejšie výdavky vás čakajú najmä v prvej polovici júla, ale nemusíte sa báť, nepoloží vás to na lopatky.

Len pre zadané – Aj keď sa objaví vo vašom vzťahu zopár búrok, vašu lásku to nijak nenaštrbí. Na prelome mesiacov vás prepadne viac ako inokedy žiarlivosť. Nekazte si zbytočne letné obdobie, lebo nemáte na to dôvod.

Zdravie

V poslednej dobe ste pod tlakom, a to má na svedomí, že ste mrzutá a nervózna. Odnesú si to zväčša vaši najbližší. Skúste si preto nájsť čas aspoň na jeden koníček, pri ktorom sa uvoľníte. Takisto pozor na to, čo zjete. najmä koncom augusta hrozia tráviace ťažkosti viac ako inokedy. Vyhnite sa tiež agresívnym športom, na ktoré nemáte kondičku. Inak sa počas leta 2022 vážnejších chorôb báť nemusíte.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk