Horúci letný horoskop - RYBY

letný horoskop

Letný horoskop pre znamenie zverokruhu Ryby

Vzťahy a práca

Znamenie Ryby čaká romantika presne podľa ich predstáv. Všetko im bude vychádzať najmä v júli, a to vám dodá sebavedomie. Partner sa nechá vami výnimočne viesť a pristúpi na každý váš vrtoch. Objaví sa osoba z dávnej minulosti, s ktorou ste mali nedoriešený vzťah. Stretnutie nakoniec dopadne dobre. Avšak, čo sa týka zásadných otázok v zamestnaní, hľadanie odpovedí na ne odložte radšej na neskôr. Planéty vám nebudú veľmi naklonené pri riešení pracovných záležitostí.

Navyše sa vo vašom okolí nachádza osoba, ktorá sa vám bude snažiť podraziť kolená. Nesnažte sa jej to vrátiť. Tak by ste sa znížili na jej úroveň a vy máte predsa na viac. Situácia sa v prospech žien narodených v znamení Rýb otočí čoskoro a koncom leta naberiete nový dych. A to aj vďaka voľným dňom, počas ktorých ste načerpali dostatok síl a energie.

Len pre zadané – Počas leta zažijete veľa krásnych chvíľ. Partner sa bude snažiť, aby vám vyhovel. Nedajte na klebety osoby z vášho širšieho okolia. Iba vám závidí a chce byť ako vy.

Zdravie

Už dlhší čas vás trápi aj bolesť chrbtice a únava. Sama cítite, v čom spočíva jej pôvod, preto s príchodom leta absolvujte vnútornú očistu. Tá by mala predchádzať aj tej citovej. Ak sa zbavíte tiarch z minulosti, zlepší sa aj vaše zdravie. Skúste odpustiť a vykročiť vpred.

Ostatné horoskopy nájdete tu: 

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk