Horúci letný horoskop - LEV

letný horoskop

Toto leto je pre znamenie Lev plné nových známostí a zaujímavých stretnutí.

Letný horoskop pre znamenie Lev

Vzťahy a práca

Nudiť sa určite nebudete. V júli vám vašu situáciu skomplikuje váš priateľ, ktorý sa do vás nečakane zamiluje. Čo teraz? Srdce vám najlepšie poradí, ako vyriešiť tento problém. V druhej polovici leta vás čaká i milostné dobrodružstvo, ktoré vyzerá na vážny vzťah. No neverte všetkému, čo sa blyští. Mohli by ste na to doplatiť. Teplé dni vás lákajú častejšie otvárať peňaženku. Dajte si na to pozor, aby ste sa zbytočne nezadĺžili.

Počas leta práci veľmi nedáte zabrať. Začínate cítiť syndróm vyhorenia a nič vás nebaví. To sú znaky, že potrebujete konečne vypnúť. Ak sa rozhodnete ísť k moru, neobanujete. Stretnete tých správnych ľudí, ktorí nevedomky vyriešia za vás jeden pracovný problém. Nechajte sa prekvapiť. V auguste vás môže čakať aj finančná odmena, avšak myslite na zadné dvierka a peniaze hneď nemiňte. Určite sa vám zídu neskôr.  

Pre tie zadané – Váš partner potrebuje vašu pomoc, aj keď to navonok nevyzerá. Porozprávajte sa s ním a snažte sa byť empatická. Ukážte mu, že ho stále máte rada.

Zdravie

Počas leta vás môžu postretnúť problémy s infekciami. Cítite, že máte oslabenú imunitu a potrebujete sa dobiť. Dovolenka je pre vás priam nevyhnutnosťou, tak si ju určite doprajte.

Ostatné horoskop nájdete tu: 

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk