Horoskop: Najzraniteľnejšie miesta žien podľa znamení zverokruhu

Znamenia zverokruhu, horoskop

Ktoré správanie nám dokáže najviac ublížiť a zabolieť? Zistíte v nasledujúcich riadkoch.

Každá žena má svoje vlastné citlivé miesto, ktoré, ak naň narazíte, dokáže ju veľmi zabolieť. Dokonca až tak, že vás môže zaradiť medzi svojich nepriateľov. Vedeli ste, že existuje súvis medzi znamením zverokruhu a týmto bodom?

Baran

Ženy v tomto znamení neznášajú, ak ich niekto podceňuje a myslí si o nich, že to nedokážu. Ich zvyčajná reakcia je výbuch hnevu. Ale treba premýšľať opatrne, stojí vám to potom za to? Dôsledky takéhoto počínania môžu byť katastrofálne. 

Býk

Najcitlivejšie miesto alebo teda správanie, ktoré sa najviac dotkne ženy v znamení Býk, je ignorovanie. Stačí, ak jej na otázky odpovedáte veľmi stručne – „Áno“, „Nie“  a podobne a máte problém. Dokáže sa na vás za to dlho hnevať.

Blíženci

Zdá sa, že ženy v znamení Blíženci je ľahké uraziť. Reagujú prehnane na všetko a na každého, keď nemajú svoj deň. Ale predsa existuje miesto, ktoré sa ich najviac dotkne, a to sú výčitky. Obvinenia, že nesú za niečo vinu, veľmi ťažko znášajú.

Rak

Pre romantickú dušu ženy v tomto znamení je citlivým miestom chladné správanie. A ak niečo robíte proti jej vôli. I keď nemusí dať najavo, čo skutočne cíti hneď, buďte si istí, že raz vybuchne.

Lev

Ak chcete uraziť Levicu, nemusíte vynakladať veľké úsilie. Stačí, keď namiesto 51 ruží, donesiete 45. Keď si ju však chcete pohnevať na dlhšie, začnite pochybovať o jej schopnostiach a kritizujte ju. Dlho to nevydrží.

Panna

Slovami Pannu neurazíte. Bude treba viac námahy. Napríklad, ak sa dozviete o aktuálnych snoch i cieľoch Panny a dosiahnete ich skôr ako ona, potom vás zo zoznamu priateľom môže veľmi ľahko vymazať. A ani sa nenazdáte a už s ňou súťažíte. 

Váhy

Srdce ženy v tomto znamení je zaneprázdnené niečím pekným a zaujímavým. Preto nemôže zniesť akúkoľvek hrubosť. Toto je jej najcitlivejšie miesto a v žiadnom prípade nestrpí najmä hrubé správanie.

Škorpión

Mnoho ľudí si myslí, že ženám Škorpiónkam nič neublíži. Ale nie je to tak. Avšak ich bod bolesti sa nachádza na najvýznamnejšom mieste. Stačí, keď sa s nimi odmietnete milovať. V prípade rovnakého pohlavia sa ich dotkne, ak niekto odmieta ich pomoc. 

Strelec

Žena Strelec má rada ľudí so zmyslom pre humor a vie si urobiť žarty aj zo seba. Vďaka tejto sebairónii je trochu ťažšie ju uraziť. Ale dá sa to. Ak sa nebudete smiať jej vtipom a správaniu, dotkne sa jej to.

Kozorožec

Žena Kozorožec bolestivo reaguje na akékoľvek odmietnutie. Najhoršie však pre ňu je, keď jej ako prvý dá kopačky partner. A to bez vysvetlenia. Na takéto správanie je veľmi citlivá.

Vodnár

Žena Vodnárka sa bude na vás veľmi vážne hnevať, ak jej poviete, že vás jej spoločnosť obťažuje. Pomyslenie, že je nudná a všedná žena jednoducho nestrpí. Áno, v žiadnom prípade jej nehovorte, že je nudná. Nie sme si totiž istí, či existuje v ďalekej budúcnosti šanca, že vám niekedy odpustí. 

Ryby

Ryby sú smrteľne urazené, keď všetko necháte na nich. Žiadna pomoc, žiadne vedenie, žiadna rada? Pre nich je bolestivé, keď počujú slovo „SAMA“.  Samozrejme, že sa dokážu o seba postarať, ale jednoducho potrebujú vždy pri sebe niekoho mať, kto im poradí.

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk