Horoskop dňa: Takto vplýva deň narodenia na váš život!

kalendár

Čo o vás prezradí deň v týždni, v ktorom ste sa narodili?

Viete, že každý deň v týždni má svoju planétu? Tak tvrdia starí Gréci. Táto planéta pomáha utvárať našu osobnosť a takýmto spôsobom vplýva na naše bytie. Ak neviete, v ktorý deň ste sa narodili, zistiť to môžete tu:

PONDELOK
Tomuto dňu vládne mesiac, čo je dôvod, prečo ľudia narodení v pondelok sú snílkovia, citlivé, intuitívne a romantické duše. Ženy a muži narodení v tento deň chcú skutočnú lásku, a nie krátke dobrodružstvo hoci vďaka citlivému prístupu často zažívajú práve to. Ženy túžia mať veľa detí. Práve deti sú ich zmyslom života a pre svoje potomstvo sú ochotné obetovať všetko. Vhodné zamestnania pre pondelkové deti bývajú v zdravotníctve, v službách a podobne. Všade tam, kde môžu pomáhať iným. 

UTOROK
V utorok vládne Mars. Planéta vojny a boja. Preto utorkové deti sú silné osobnosti s veľkou energiou. Bývajú skutoční bojovníci. Bojujú o úspech, o lásku, bojujú za všetko. Títo ľudia môžu byť úspešní v akomkoľvek smere, ale napriek tomu by bolo fajn, keby niekedy krotili svoju impulzívnosť. Ich výbušná povaha im niekedy môže totiž spôsobiť komplikácie. Ďalšou vlastnosťou je netrpezlivosť a všetko chcú mať hneď a zaraz. Skvelo sa dokážu uplatniť v riadiacich funkciách, vo vojsku a v zamestnaniach, ktoré vyžadujú odvahu a energiu.

STREDA
Strede vládne Merkúr – planéta obchodníkov. Ľudia narodení v tento deň sú inteligentní, prešibaní, prispôsobiví  a výborní obchodníci so skvelými komunikačnými schopnosťami.  Sú tiež cieľavedomí a dokážu tvrdo pracovať, ak si to vyžaduje naplnenie ich cieľa. Vedia dobre odhadnúť ľudí a radi cestujú a čítajú knihy. Väčšinou mávajú introvertnú povahu, ale napriek tomu dokážu byť v spoločnosti obľúbení.  Určite netreba hovoriť, že sú z nich vynikajúci obchodníci a politici.

ŠTVRTOK
Jupiter dáva ľuďom narodeným vo štvrtok svoju veľkosť a silu. Títo ľudia budú milovať rodinu a deti, aj keď v mladosti uprednostňujú slobodu. Keď však uzavrú manželstvo, zmenia sa a venujú sa rodine, aj keď by ich to predtým nikdy nenapadlo. Sú to veľkorysí a čestní ľudia. Niekedy sa však zdajú veľmi povýšení, pomstychtiví, ľahkomyseľní. Štvrtkové deti bývajú ozdobou každej spoločnosti, očarujúci extroverti, ktorí si podmania takmer každého. To dokážu i zneužiť a nájdete medzi nimi veľa manipulátorov, ktorí potrebujú mať všetko pod kontrolou.

PIATOK
Piatku dominuje Venuša, planéta lásky, krásy a umenia. Ľudia narodení v tento deň budú mať niektoré z vlastností tejto planéty. Sú to ľudia, ktorí milujú krásno, umenie, módu a tvorivosť. Zápornou stránkou detí piatka je, že niekedy mávajú veľa milostných vzťahov a nadmerná túžba po luxuse a svetských radovánkach ich môže zničiť. Prinášajú svetu pokoj, krásu a aj keď ich povaha pôsobí zasnene a romanticky, vnútri sú cieľavedomí a horí v nich vášeň pre všetko, čo si zaumienia. V piatok sa narodilo veľa umelcov, módnych návrhárov a diplomatov.

SOBOTA
Saturn, ktorý vládne sobote, prináša ľuďom narodeným v tento deň tajomnosť, individualizmus, dokonca osamelosť. Sú to hĺbavé bytosti, ktorých osobnosť sa naplno rozvinie vo vedách, filozofii a psychológii. Sú dobrí organizátori a tímoví hráči. Často dosahujú úspech v tom, čo si zaumienia, najmä vďaka vytrvalej a tvrdej práci. Majú sklon k depresiám a sú výrazní melancholici. Sú však zodpovední a partnera vo vzťahu dokážu podporiť a vždy si stoja za svojim slovom.

NEDEĽA 
Nedele vládne Slnko, ktoré prináša nedeľným deťom silnú osobnosť, hrdosť, vedenie, šťastie. Sú to úspešní  a šťastní ľudia oplývajúci obrovskou pozitívnou energiou. Majú svoje slnká vo vnútri a toto slnko dokáže rozžiariť i životy iných.  Bývajú tiež štedrí. Sú kreatívni a inovátori plný elánu. Pozor však, aby nespadli do pasce márnosti a pýchy. A ani pokojný rodinný život nie je nič pre nich, pretože si radi užívajú život.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk