H&M Home konečne prichádza na Slovensko!

H&M Home konečne prichádza na Slovensko!
H&M

Kolekcia doplnkov do domácnosti obľúbenej švédskej značky konečne prichádza do Bratislavy. Prináša so sebou neodolateľné kúsky a sviatočnú atmosféru s nádychom Severu.

 Home konečne prichádza na Slovensko!
Kolekcia doplnkov do domácnosti obľúbenej švédskej značky konečne prichádza do Bratislavy. H&M

H&M Home prichádza na slovenský trh z obchodného hľadiska v tom najlepšom čase. Koncom novembra si väčšina ľudí začína vytvárať v domácnostiach príjemnú vianočnú atmosféru, meniť oranžové a hnedé jesenné doplnky za červenú a zlatú a pomaličky robiť miesto na vianočný stromček.

Tento rok budeme mať vďaka H&M Home pri nakupovaní domácich doplnkov väčší výber a obchodom ako IKEA, F&F či Kika pribudne nová konkurencia, čo z hľadiska cien a ponuky vôbec nie je zlé. Domáca kolekcia H&M „vyrastie“ na najvyššom poschodí bratislavského nákupného centra Eurovea a bude zatiaľ jediným predajným miestom H&M Home na Slovensku.

Od 28. novembra, keď si pri príležitosti otvorenia H&M Home na Slovensku budete môcť vo vynovenom obchode v Eurovei vychutnať aj rôzne akcie či špeciálne zľavy, nájdete v H&M Home všetko od soľničiek po posteľnú bielizeň. Štýlové rodinky určite poteší, že na Slovensku privítame i detskú líniu doplnkov do domácností. Tá sa v prvej kolekcii predstaví milými vankúšmi, dekami, obliečkami či rôznymi chutnými maličkosťami s motívom zvieratiek. Srnku, zajaca, veveričku či slona nájdete na dekoračných vankúšoch, zaujme však i rozkošná nástenná dekorácia v podobe plyšovej slonej hlavy či koberček v tvare divokej šelmy v deckom podaní. H&M Home na Slovensko prinesie i organickú líniu pre novorodencov s mäkučkým spiacim vakom či krásnymi osuškami pre bábätká.

 Home konečne prichádza na Slovensko!
Kolekcia doplnkov do domácnosti obľúbenej švédskej značky konečne prichádza do Bratislavy. H&M

Vo vianočnej či klasickejšej línii doplnkov H&M Home si vyberie takmer každý. Nájdete tam romantické doplnky v svetlých farbách pre nežné povahy, ale i mestský štýl a doplnky, ktoré pomôžu vyjadriť vašu individualitu. Aj v bratislavskej predajni si budete môcť vybrať z množstva rôznych vankúšov v jednofarebných kombináciách, s nápismi i vzormi, ktoré sa dajú použiť jednotlivo i kombinovať navzájom. Vianočnú atmosféru naladia vankúše a doplnky so sobmi, jeleňmi či veveričkami a sviatočné nápisy na textíliách i vianočnom prestieraní.

Okrem tradičných doplnkov do spálne, detskej a študentskej izby či obývačky prinesie H&M i kompletnú výbavu doplnkov do kuchyne a kúpeľní. To znamená, že svoj štýl v spálni môžete zladiť s utierkami v kuchyni, závesom na sprche či dokonca so županom, ktoré budú tiež tvoriť súčasť každej H&M Home kolekcie. „Milujem rozmanitosť a dramatickosť kolekcie H&M Home na túto jeseň!“ povedala Evelina Kravaev Söderberg, hlavná návrhárka oddelenia H&M Home. „Ponúka toľko rôznych spôsobov, ako vyjadriť svoj vlastný štýl, od bohémskych barokových prvkov po čistý minimalizmus a zábavu v podobe sviečok a kvetov. Vďaka nášmu rastúcemu sortimentu dekoratívnych výrobkov, ako sú vázy a šálky, budete môcť ešte ľahšie dodať svojmu domovu skvelý štýl,“ dodala.

Domáce doplnky H&M Home budú od 28. novembra dostupné vo vynovenej flagshipovej predajni H&M v bratislavskom nákupnom centre Eurovea. Okrem nich tam po novom nájdete všetky kolekcie oblečenia H&M, vrátane línie Trend a Divided.

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk