Gin Fest 2020 - nezabudnuteľný festival pre milovníkov ginu

Gin Fest 2020
Zdroj foto: Gin Fest

DJ/PR Príďte si vychutnať  tie najlahodnejšie ginové drinky z rúk profesionálnych barmanov a najvýznamnejších ginových značiek! Tento festival, ktorý sa považuje za jeden z najrešpektovanejších gastronomických eventov Slovenskej republiky, sa tento rok bude konať 31. augusta 2020 v priestoroch bratislavského Edison Parku.

Rovnako, ako tomu bolo aj pri vypredanom minulom ročníku, festival okrem eventových priestorov pod strechou ponúkne aj outdoorovú časť s food courtom..

Festival v rámci svojho programu ponúkne dve časti:

  • Časť určenú pre odbornú verejnosť v časovom rozmedzí od 10:00 do 16:00 hod.
  • Časť pre širokú verejnosť, ktorej štart je naplánovaný na 16. hodinu a potrvá do polnoci.
Gin Fest 2020
Zdroj foto: Gin Fest

Gin Fest sa stal miestom, kde sa už tradične stretnú nielen barmani, ale aj výrobcovia ginu, ginoví fanúšikovia a hostia zo zahraničia z popredných svetových miest barmanských rebríčkov. Každoročne hostia a návštevníci vytvoria fantastickú atmosféru, začíname od 16.hodiny až do polnoci sú vám k dispozícii tí najpovolanejší odborníci za barmi vo svojich expozíciách. Vyskúšajte si na vlastné chuťové bunky, čo sme pre vás pripravili.

Gin Fest 2020
Zdroj foto: Gin Fest

Okrem toho vás čaká predstavenie exkluzívnych noviniek na našom trhu, originálne drinky od progresívnych barmanov a stánky významných svetových výrobcov ginov. To všetko na jednej adrese a v jednom dni! Zo všetkých pripravovaných atraktívnych brandov a mien už v tejto chvíli môžeme, ako veľké lákadlo, predstaviť aspoň jednu prednášku, ktorú povedie legendárny Martin Žufánek. Bude hovoriť o investíciách alko komodít.

Všetky nové informácie a predstavenie vystavovateľov, ambasádorov, prednášajúcich, ako aj prekvapenia, ktoré sú pre vás pripravené nájdete na: www.ginfest.sk, http://www.facebook.com/GinFestSK  a www.instagram.com/ginfestsk.

Keďže festival je v posledné roky vypredaný, odporúčame si zakúpiť lístky už teraz. Predpredaj vstupeniek nájdete tu: www.predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/gin-fest-2020/

Na zdravie a dovidenia na Gin Feste 2020, priatelia! Tešíme sa na vás! Team Gin Fest

Program GIN FESTU 2020 nájdete na: https://www.facebook.com/events/587533421900520/

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk