FOTO: Svadba Amy Schumer so šéfkuchárom Fischerom, prstene im priniesol malý psík

Amy Schumer

Na svadbe sa zúčastnili napríklad aj Jake Gyllenhaal, David Spade, Jennifer Lawrence, Larry David alebo Jennifer Aniston.

Americká herečka Amy Schumer sa vydala za šéfkuchára Chrisa Fischera. Dvojica si povedala „áno“ v utorok v Malibu. Americkému týždenníku People informáciu potvrdil nemenovaný zdroj. Na obrade sa zúčastnilo približne 80 hostí.

Amy schumer 1.jpg
Instagram@amyschumer
Amy schumer 2.jpg
Instagram@amyschumer

Nechýbali medzi nimi napríklad Jake Gyllenhaal, David Spade, Jennifer Lawrence, Larry David alebo Jennifer Aniston, ktorá najnovšie prezradila, že sa rozišla s manželom Justinom Therouxom. Tridsaťšesťročná nevesta vo štvrtok zverejnila na službe Instagram fotografie zo svadby. O tom, že dvojica spolu randí, sa začalo hovoriť vlani v novembri po tom, ako ich spolu odfotili počas večere v New Yorku.

Amy Beth Schumer účinkuje od roku 2013 vo vlastnej komediálnej show Inside Amy Schumer, za ktorú získala v roku 2015 cenu Primetime Emmy. Okrem toho je známa napríklad z komédie Vykoľajená (2015), pre ktorú napísala aj scenár.

Vďaka tejto snímke ju nominovali na Zlatý glóbus. Zahrala si tiež v akčnej komédii Dámska jazda (2017). Predvlani sa stala historicky prvou ženou, ktorá sa dostala do rebríčka najlepšie platených komikov podľa magazínu Forbes, kde sa umiestnila na štvrtej priečke.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk