FEBRUÁR - mesačný výklad pre jednotlivé znamenia

Horoskop
Thinkstock

Pozdravujem vás milovaní!

Neviem ako vám, ale mne január prebehol veľmi rýchlo. Zistila som, že sila myšlienok a slova je enormná! A že zhmotňovanie prebieha pomaly v sekunde. Niektorí môžete namietať, že to tak nie je. Ďalšie poznanie, ku ktorému som dospela, je, že v „sekunde“ sa napĺňajú veci, ktoré prebehnú mysľou alebo sú vyslovené, ale nevenuje sa im zvláštna pozornosť. Túžim, požiadam a „odošlem“ hore na vybavenie s pocitom, že sa tak stane. Bodka. Toto teda funguje na 100%.

Poďme sa teda pozrieť, čo nám prinesie druhý mesiac roka 2017. Február má 28 dní, v priestupnom roku 29. Dokonca, možno neviete, trikrát v histórii mal 30 dní. V tento mesiac sa konali rôzne očistné slávnosti od chorôb a nešťastí. V nárečiach má názvy „sečeň“, „luteň“ alebo „snežeň“. Z hľadiska čínskej medicíny je február najvhodnejší mesiac pre očistu obličiek a močového mechúra.

Všeobecné odporúčanie pre február:

 • Venujte zvýšenú pozornosť posolstvám, ktoré sú vám odovzdávané prostredníctvom rôznych znamení. Môže ísť o rovnaké číselné rady, môžete počuť stále tú istú pesničku, môže vám prísť do cesty nejaký predmet, ktorý je určitým symbolom – odpoveďou. Toto odporúčanie je dokonca v kartách potvrdené dvakrát. Počúvajte, všímajte si pozorne veci okolo seba. Ste nabádaní, aby ste pozorne počúvali svoju intuíciu a riadili sa podľa nej. Odovzdajte všetky pochybnosti, strachy, obmedzenia. Poslednou kartou je karta „Požehnanie“. To znamená, že sa vám tento mesiac dostáva mimoriadne požehnanie, máte okolo seba veľké množstvo pomocníkov, ktorí sú pripravení pomôcť vám ihneď. (Presne ako som napísala v úvode – Požiadajte, odovzdajte, dostanete).

Baran

 • Cítite sa zaseknutí a nerozhodní? Už vo všeobecnom odporúčaní je napísané – všímajte si znamenia a počúvajte svoju intuíciu – pre vás, barani, vyšli tieto karty znova. Platí to teda pre vás dvojnásobne. Vedzte, že nastal čas chopiť sa príležitostí, nastal čas ísť za tým, čo chcete. Obmedzenia sú ako guľa na nohe, ktorá vás brzdí v napredovaní. Máte silu preseknúť ju, tak to urobte.

Býk

 • Veľmi dôležitá je pre vás viera. Chcem citovať z knihy Dr. Jozepha Murphyho Tajomstvo sily nášho podvedomia o zákone viery: „Viera je myšlienka, ktorá sa rodí v našej hlave a podľa toho, ako premýšľate, prebúdza vo vás silu podvedomia, ktorá sa dostáva do všetkých oblastí vášho života.“ Ďalej v Biblii nájdete: „Ak môžeš veriť, potom pre toho, kto verí, sú všetky veci možné“.(Marek 9,23). Murphy ďalej píše: „…je hlúpe veriť v niečo, čo by vás mohlo zraniť alebo vám uškodiť. Pamätajte si, že to, čo vás zraňuje alebo vám škodí, nie je konkrétna vec, ale myšlienka alebo presvedčenie, ktoré prináša konkrétne výsledky“. Zhrniem to teda – všetko, čo sa vám deje, je iba odpoveď na vaše myšlienky. Karty dvakrát upozorňujú na to, aby ste si zachovali vieru – následne na to je tu karta „Zázraky“. Určite chcete, aby sa vo vašom udiali. Obnovte alebo upevnite svoju vieru…..a nebudete sa stačiť diviť.

Blíženci

 • Udalosti, ktoré sa v ostatnom čase stali vo vašom živote, obrali vás o veľmi veľa energie. Karta „Odpočinok“ hovorí o tom, aby ste si s plnou vážnosťou našli čas pre seba. Potrebujete ukľudniť myseľ. Potrebujete nájsť svoj stred. Vnímajte „náhodné“ stretnutia, pozorne sledujte udalosti okolo seba, pretože do seba zapadajú ako puzzle. Čím viac si ich budete všímať, tým viac pochopíte a tým skôr budete vedieť, čo treba urobiť, aby ste mohli naplniť svoje túžby. Karta „Pomocníci“ hovorí o tom, že nie ste sami a je vám maximálne pomáhané.

Rak

 • To najhoršie máte za sebou. Môžete očakávať príchod nových vecí do života. Dôležité pre vás však je urobiť vo svojom živote zmeny aj vo svojom myslení, inak si môžete toto všetko zabrzdiť. Vyplavte zo svojho vnútra negativitu, nedopustite, aby vo vás zostalo čo len kúsok hnevu, ktorá vás ťahá smerom dole. Čo je pre vás veľmi dôležité – opustite vzorce správania, vzorce, podľa ktorých ste fungovali a nebojte sa prijať do života aj niečo iné, nové. Tento mesiac využite na štúdium. Učte sa nové veci, poznávajte život hlbšie, prestaňte byť povrchnými vo svojom myslení. Učením a poznaním môžete veľmi rýchlo dosiahnuť zámer, ktorý sa vám rodí v hlave alebo dlhšie po niečom túžite.

Lev

 • Tento mesiac ste pod silnou ochranou archanjela Michaela. Preto čokoľvek chcete uskutočniť, vyriešiť, odstrániť zo života, Michael je tu pre vás. Nebojte sa s ním komunikovať. Nemusíte zvlášť voliť slová, rozprávajte sa s ním ako s dobrým priateľom. Nezabúdajte poďakovať. Mimochodom – priateľstvo – je vám odporúčané urobiť inventúru vo vašich priateľských vzťahoch a nechať pri sebe iba tie úprimné a dobré.

Panna

 • Pre vás, Panny, je tu upozornenie, aby ste si dávali pozor na vlastné myšlienky. Zamerajte sa preto na to, čo chcete a nie naopak. Neriešte, čo riešiť nemáte. Dôležité je pre vás tento mesiac postaviť sa pred zrkadlo a odpúšťať sama sebe. Venujte svoj čas partnerovi, ak partnera máte. Ak nie, je možné, že tento mesiac spoznáte svojho „partnera duše“. Je tu pre vás aj odkaz, aby ste zvýšili svoj štandard a očakávali pre seba viac! Nezmierte sa s neprijateľným.

Váhy

 • Neberte svoj život až tak vážne! Môžete tak spôsobovať ľuďom vo svojom okolí veľa nepríjemných situácií, vyvolávať negatívne pocity. Nebuďte však v prvom rade prísni na seba a tak na ostatných! Opustite všetko, čo nie je autentické, platí to aj o vašich aktivitách. Vzdajte sa prílišného lipnutia na určitých mentálnych vzorcoch, v ktorých sa v podstate ani vy necítite dobre. Prebuďte svoje vnútorné dieťa. Vedzte, že nie na všetko musíte mať odpoveď a nie všetko musí byť podľa nejakých pravidiel. Uvoľnite sa z vlastného zajatia.
úsmev, žena, radosť, smiech, beauty, krása, pleť, zdravé zuby
shutterstock.com

Škorpión

 • Cítite sa zaseknutí v nejakej situácii? Položte si teda otázku: „Čo si želám ja sám/a?“. A viete to veľmi dobre. Je tu teda čas, aby ste boli rozhodní. Nenechajte sa ďalej ovládať životom a unášať, ako loď vo vetre. Dajte svojmu životu smer, ktorým chcete plávať. Následne vás totiž čaká veľké bohatstvo! Rozhodnite sa a nebojte sa, vy a vaši blízki ste pod ochranou Nebies a ste v bezpečí. Váš existujúci vzťah naberie na intenzite, slobodní majú šancu nájsť spriaznenú dušu.

Strelec

 • Wauuuuu! Strelci majú ale že úplne magický mesiac! Využite ho preto naplno! Ak ste nejaké riešenie dlho odkladali, tak tento mesiac máte šancu na úspech pri jeho riešení. Jednoducho čokoľvek chcete urobiť, urobte to teraz. Ste pod veľkou ochranou Nebies a ešte ste obklopení magickou energiou. Karta hovorí – „očakávajte zázraky“. A ak by vám to nestačilo, je tu karta „Zázraky“ z ďalšieho balíčka kariet. Je tu aj naplnená láska, prípadne nový, úžasný vzťah…..jednoducho február je pre vás úplne excelentný, famózny, čarovný……zázračný! Je na vás, či túto silnú energiu využijete vo svoj prospech.

Kozorožec

 • Nebojte sa snívať, nebojte sa, že nejaký váš sen sa nedá splniť. Zbavte sa obmedzujúcich predstáv a myšlienok, že vám sa to nepodarí. Karty „Pokladnica“ a „Nový úsvit“ totiž hovoria o tom, že k vám prichádza neočakávané bohatstvo a nové, pozitívne skúsenosti. Pod bohatstvom samozrejme nemusí byť myslená kopa peňazí, ale niečo, čo obohatí váš život, ukáže cestu, vyrieši problém……Vedzte však, že to najhoršie už máte za sebou.

Vodnár

 • Niekde ste uviazli a neviete ako z toho von. Pritom stačí iba ruku natiahnuť. Vôbec si neuvedomujete svoju vnútornú silu. Kdesi ste ju v sebe pochovali. Prečo? Veríte, že váš dotyk, či slovom, či fyzický, je veľmi liečivý a môžete tak pomôcť nielen sami sebe, ale prostredníctvom seba aj iným ľuďom? Skúste meditáciu, masáž, saunu, jednoducho činnosť, pri ktorej sa dokážete uvoľniť a ukľudniť svoje myšlienky. Položte si ruku na srdce a opýtajte sa sami seba: „Je mi v situácii, v ktorej sa nachádzam, dobre? Čo chcem, aby sa dialo v mojom živote a čo pre to viem s láskou urobiť?“ …… Počúvajte pozorne, počúvajte svoje srdce. Možno si aj poplačete, lebo tie otázky vám otvoria staré rany………nebráňte sa však….a veci sa začnú diať…..až budete možno prekvapení………

Ryby

 • To najhoršie máte za sebou, ale je dôležité a pre vás zvlášť, veľmi si dávať pozor na svoje myšlienky. Nezdá sa vám, že miestami príliš kdesi uletíte a podstata sa vytratí? Zamerajte svoju energiu cielene, konštruktívne. Pred vami sú nové, pozitívne skúsenosti a príležitosti. Je tu upozornenie na váš vzťah s otcom – ak existuje niečo, čo máte v sebe vo vzťahu k otcovi nevyriešené, či nespracované, treba to dať na poriadok. Uvoľní sa tak aj energia, ktorá vám možno bráni naplno prežívať váš existujúci vzťah alebo vám brzdí nájsť si toho pravého. Ak už otca nemáte, ale váš vzťah nebol práve dobrý, platí to aj pre vás.

Horoskop zostavila Inka Nemezis

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk