Facebook a zoznamka? Sociálna sieť chystá nevšednú novinku

Sieť, telefón, mobil

Zakladateľ Facebooku Mark Zuckerberg informoval o pripravovaných novinkám počas vývojárskej konferencie F8. Aspoň tak uvádza web Žive.sk

Viete si predstaviť, že by ste si našli partnera cez Facebook? Presne takúto revolučnú novinku chystá pre svojich užívateľov najväčšia sociálna sieť Facebook. Ako uvádza web Žive.sk, jej zakladateľ Mark Zuckerberg počas vývojárskej konferencie F8 predstavil novinku, ktorá by mohla pomôcť nájsť si dlhodobého partnera. Šéf Facebooku vychádza z faktu, že na známej sociálnej sieti je viac ako 200 miliónov užívateľov, ktorí sú nezadaní.

Nová funkcia s názvom Dating (randenie) bude súčasťou hlavnej aplikácie Facebooku. Prostredníctvom nového tlačítka v tvare srdca sa po jeho zvolení profil užívateľa zobrazí skupine nezadaných ľudí v jeho okolí s podobnými záujmami. Tak budete môcť spoznať nových ľudí a odomknúť svoj profil len tým ľuďom, pre ktorých sa rozhodnete.„Od začiatku sme to navrhovali so zreteľom na súkromie a bezpečnosť. Vaši priatelia neuvidia váš profil a vy budete navrhnutí len ľuďom, ktorí nie sú vašimi priateľmi,“ hovorí Zuckerberg, ktorý sa pri vývoji novej funkcie zameral predovšetkým na ochranu súkromia a osobných údajov.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk