Erotická poviedka: Vášnivý tanec lásky

Tanec, dvaja, vášeň, rande, zábava, zamilovaní, láska
Thinkstock

Zaľúbiť sa do najlepšieho priateľa jej už neprišlo teraz ako dobrý nápad. Zvažovala každý následok tohto činu – stratu priateľa, ale naopak získanie partnera, priateľa, milenca v jednej osobe. Stratu spovedníka aj nezávislého poradcu, tichého utešiteľa. A predsa…

Jeho mužná postava kráčala k nej. V tej chvíli ju opustili všetky myšlienky, ktoré ju mučili pred malým okamihom. Drobné zaváhanie vytlačilo jeho pozvanie na tanec. Cítil to rovnako. Hrejivé objatie pohlcovalo celé jej telo. Rytmus piesne udával rytmus ich krokov, ktoré sa takmer zladili s tlkotom ich sŕdc.

„Bože, nech ma už konečne pobozká“ ,,,, zatúžila vo chvíli, keď prstami prechádzal po pulzujúcej tepne a smeroval k lalôčiku ucha. Pobozkal jej ho. Jemné sanie a láskanie rozpálilo jej vnútro. Rukami prechádzala po hrudi a snažila sa dostať pod jeho tričko. Jej aktivita ho rozpálila. Lačne sa prisal na jej ústa. Jazykom sa predieral pomedzi pery. Stuhla. Ak to dovolí, nebude cesty späť.

Ľúbim ťa„. Táto veta roztopila všetky pochybnosti, ktoré mala.

V rytme hudby pretancovali cez celú miestnosť. Za nimi ostávali šaty porozhadzované po zemi.

V ich milovaní bolo všetko – láska, neha, túžba, doberanie, láskanie. Dominantnosť nad jej drobnou postavou jej vôbec neprekážala. Jej najbláznivejšie sny a túžby sa naplnili v jedinom okamihu, kedy sa ich telá spojili v jedno. Rytmus tiel bol zladený. Súčasne dosiahli vrchol.

V podvedomí vedela, že sa to nepokazí. Jeho slová ju v tom utvrdili.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk