Erotická poviedka: Vášnivá služobná cesta

Sex, orgazmus, milovanie, dvaja, láska, milenci, pár, vášeň, erotika
Thinkstock

Už dlhšiu dobu ju priťahoval. Keď ucítila jeho vôňu, podlamovali sa jej kolená. To napätie bolo neznesiteľné. Odvtedy, čo nastúpil do práce nový šéf, chodila do zamestnania s ťažkým srdcom. Odolať jeho dokonalej postave, neodolateľnému úsmevu a šarmu sa pre ňu stávalo čoraz ťažšie. O to viac, že ju doma čakával priateľ, s ktorým vzťah sa ocitol v kríze.

Keď sa však dozvedela o spoločnej služobnej ceste, zmeravela a srdce sa jej rozbúchalo ako zvon. Toto nie! Sami dvaja, apartmán, cudzie prostredie a anonymita. Príliš veľa spolupáchateľov. Odhodlala sa však odolať…

Dvere na prenajatom apartmáne sa otvorili. Najskôr zazrela nádhernú obrovskú modrú ružu. Vedela, že nemôže byť skutočná. Za ružou sa objavila mužná ruka a v nej fľaša jej obľúbeného sektu. Pred chvíľou rovnakú fľašku sektu dopila s ním v hotelovom bare. Bolo po predsavzatiach. Výčitky sa utopili vo vlnách rozkoše, ktoré jej prechádzali celým telom, keď jej vtisol ľahký letmý bozk na jej šiju. Pomalými pohybmi jej vyzliekal blúzku. Chĺpky sa jej postavili na celom tele, keď ju pohladkala padajúca látka šiat. Stála pred ním v spodnej bielizni a nedokázala už vôbec triezvo uvažovať. Jej telo zúfalo volalo po jeho ďalších dotykoch. Dočkala sa a slastne zastonala.

Nechcela to takto, ale späť už nevedela cúvnuť.

Jeho pery sa jej zaborili do jamky medzi prsiami. Rozochvene zavzdychala. Mala by ho zastaviť ale nedokázala to. Túžila po pravom opaku. Opatrne jej rozopol podprsenku a lačne vyštartoval po bradavke. Krúživými pohybmi ju láskal. Viac a viac. Slastne a hlasno vzdychala. Toto predsa nechcela, alebo áno? Siahla mu rukou dole a ucítila jeho mužnosť cez látku na nohaviciach. Kľakla si pred neho a dvoma prstami rozopla gombík. Pod prstami ucítila, ako sa mu napli svaly na tele. To ju povzbudilo. Pokračovala. Vzala si jeho pýchu do úst. Zastonal. Mala ho vo svojej moci rovnako ako on ju. Ich tela sa preplietli a spojili v šialenom tanci. Milovali sa pomaly, vášnivo.

Táto služobná cesta sa naplnila viac ako sa patrilo.

Vyzváňajúci mobil ju vrátil do reality. Volal jej priateľ…

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk