Erotická poviedka: Sex, na ktorý sa nezabúda

Erotika, sex, dvaja, milenci, milovať sa, vášeň, orgazmus, pár,
Thinkstock

Podišiel k nej. Rukou sčesal prameň vlasov, ktorý jej padal do tváre. S očarujúcim úsmevom jej vtisol bozk na pery. Pomaly sa jazykom vláčne predieral pomedzi zuby k jej teplému dychu. Srdce jej búšilo v rytme jeho jazyka. Aspoň tak sa jej to zdalo.

Dnes to zas príde. Určite áno. Toto poznala, jemná predohra, vášnivé zvádzanie, búrlivé milovanie.

Vychutnávala si každý jeho pohyb. Jemné hryzenie hornej pery, láskanie plných pŕs, ruku blúdilku, ktorá vždy našla svoj cieľ. Jeho telo bolo plné sily, dobyvačnosti, romantiky, vášne a dávajúcej rozkoše.

Milovali sa každý deň. Niekedy aj niekoľkokrát za deň. Málokedy sa stalo, že by vrchol rozkoše neprišiel až k jej ženskosti, ktorý vrcholil viac ako ohňostrojom vzrušenia.

V ten deň to nebolo iné. Hľadal, blúdil, láskal, zvádzal a ona mu to opätovala. Prevrátila ho na chrbát a nohami sa mu zakliesnila okolo bedier. Jeho slastné zavzdychanie nasvedčovalo tomu, že postupuje správne. Takto to mal najradšej. Pomaly začala udávať tempo jeho a zároveň aj svojho vzrušenia. Bol taký napätý a pritom aj uvoľnený, keď vstupoval do jej nežnosti a vo vnútri túžil nájsť každé miestečko, ktoré ešte neprebádal. Pri vychádzaní zas chcel, aby sa hneď vrátil tam, kde skončilo jeho bádanie. Aj keď sa snažil tlmiť svoju rozkoš, zvuky z jeho hrdla sa mimovoľne drali von a ona mu odpovedala slastným stonaním. Oddali sa vzájomne orgazmu, ktorý ich náhle opantal v rovnakej chvíli.

Ich orosené telá sa chveli poslednými záchvevmi doznievajúcej rozkoše, ktorú si čoskoro zopakujú…

A teraz. – Spí vedľa nej, spokojne si pochrapkáva. Snahy o oživenie toho, čo sa kedysi budilo ako švihnutím čarovného prútika, ostáva v polohe mŕtveho chrobáka …..

miláčik som dnes unavený, poď spinkať,“ hovoriac zo sna ju vytrhol z reality jej spomienok na ich spoločné milovanie.

„a už viem, čo chcem pod stromček, keď sa potrebuje stále dospať,“ pomyslela si. Vstala. Zapla počítač a hľadala stránky s erotickými pomôckami.

Ak toto nezaberie, potom už len milenec…. 🙂

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk