Erotická poviedka: Priateľský experiment

Láska, dvaja, sex, vášeň

Bolo nedeľné ráno. Vzduch presýtený  jesenný lístím a rannými hmlami. Pri posteli sa jej s kňučaním obtieral malý chlpáčik. Mala ho už desať rokov. Deduško. Pohladila si bruško, ktoré bolo celé roztúžené  a myšlienkami sa zahĺbila do minulosti…

Koľko to už je? Päť či šesť mesiacov? Ani gynekológ to sám nevie presne.  Pozrela sa na snímku zo sona.  V kútiku oka sa jej perlila slzička, ale na perách sa jej vyčaril úsmev.   Dlhoročné priateľstvo sa preklenulo na dieťa. Jeho dieťa..

Poznali sa od detstva. Mali rovnaké koníčky, záujmy, ba aj priateľov. Ale neboli nikdy milencami. Vedeli o sebe viac ako ich rodičia, či  ich súrodenci, alebo najbližší priatelia, ba partneri. Ani jedného z nich nenapadlo, aby  sa ich vzťah posunul ďalej. Nikdy na to ani nepomysleli.  Bol to len experiment pre jednu agentúru, ktorá robila prieskum dlhoročných priateľov, ako budú reagovať, keď sa po prvýkrát pobozkajú. Do projektu sa zapojilo veľa párov, ale aj priateľov rovnakého pohlavia. Nešlo však o homosexuálov, či lesbičky. Oni boli len priatelia, ktorých prizvali do ankety. Keď si teraz pozerala to video, len sa pri tom pousmiala.

Vtedy to nebrali vážne. Boli obaja nesmelí. Zabávali sa na tom, že sa budú vášnivo bozkávať. Po prvotných ostychoch sa  im pery zblížili. Najskôr išlo o bozk muža a ženy.  Čistí profesionáli.  Obyčajný „francuzák“.  Nič len profesionálny bozk.  Zrazu sa niečo zmenilo. Srdce  začalo bláznivo búchať obom ako pri prvom bozku v puberte. Počula hukot svojho srdca  pripomínajúci pomalý infarkt. Teplo pier prenikalo celým vnútrom a rozpaľovalo nepoznanú túžbu, ktorá prepukla ďalším spojením  pier. Ruky zvlhli tam, kde sa dotýkali látky na tele. Jeho tlkot srdca pocítila na svojej hrudi.  Keď sa konečne ich pery oddelili, bola celá vlhká. Jeho mužnosť sa črtala cez nohavice. Aj na kamere to bolo vidieť.

Experiment sa skončil. Okomentovala to slovami, ktoré ani jej samej nedávali zmyslel. Jej priateľ povedal podobné veci.  Chlapi toho veľa nenahovoria. A keď,  nič konkrétne. Obaja sa červenali ako malé deti. Po nakrúcaní sa ešte smiali spolu na tom, akú haluz urobili. Každý išiel svojou cestou.

Potom sa stretli na priateľovej oslave. Veľa alkoholu, podpichovania a skončilo to sexom.  Náruživým, nežným, jemným, žiadostivým. Jednoducho všetkým, čo obom chýbalo v ich doterajších vzťahoch.  Stačila jedna noc a tá nechala svoju daň.

Môj vtedajší  len „priateľ“ sa zobudil a pohladil bruško  črtajúce sa spod košieľky. Na jeho ruke sa blýskala obrúčka, ktorú mal na prste iba pár hodín. Bola to ich novomanželská noc. Plná vášne, nehy, spoznávania  toho druhého. Tešil sa na nasledujúce dni , mesiace, roky vášne a …

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk