Erotická poviedka: Požiar vášne

Sex, vášeň, milovanie, erotika, dvaja, bozk, pár, orgazmus, milovať sa
Thinkstock

Bolo ráno. Vzduch bol presýtený jeho kolínskou. Pri každom nádychu cítila čoraz viac vzrušenia. Jej nenaplnená túžba lomcovala každou bunkou jej tela.

Padalo jesenné lístie a oblohu pretínalo nádherné zore. Boli na výbornej večeri, ktorú doplnila prechádzka. Romantika pokračovala v byte. Malo to byť ich prvé milovanie. Prešli prah dverí a jeho pery sa lačne prisali na jej krk. Tam, kde vzrušením pulzoval tep. Jej vnútro zalial oheň túžby a nohy obtočila okolo neho. Vzal ju do náručia a preniesol na posteľ. Z jej hrdla sa vydral slastný vzdych, keď sa svojim jazykom pomaly prechádzal po okraji jej pier. Jazyky sa im preplietli v nádhernom tanci. V tom pocítila na stehne jeho mužnosť. Rukami blúdila po košeli a nedočkavo rozopínala jednu gombičku za druhou, hladiac jeho pevnú hruď.

Vlna rozkoše prebehla jej telom v momente, keď ju jeho ruka pomaly vyzliekala a zablúdila k jej ženskosti. V ušiach počula tlkot svojho srdca. Bola nádherne pripravená.

V tom zazvonil telefón. „Prepáč, to musím zodvihnúť„. Ach, nie. Dnes nie. Vedela, že sa to môže stať, ale dnes nie…Bol hasič a mal pohotovosť. „Áno, prídem„, povedal do telefónu. Jej sklamanie naberalo obludné rozmery. Podišiel k nej a dal jej vášnivý bozk na rozlúčku. „Ráno prídem„.

Znova sa nadýchla a prstami sa dotkla pier. Stále cítila vzrušenie z večera. Zazvonil zvonček pri dverách. Ako vo sne išla otvoriť. „Dobré ránko,“ pozdravil s úsmevom na perách….

Konečne jej túžba bude naplnená…..

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk