Erotická poviedka: Masér duše

Sex, pár, dvaja, posteľ, milovanie, erotika
shutterstock.com

Ležala na stole. Po ťažkej autonehode jej ostala škaredá jazva na chrbte. Ešte horšia bola na jej duši. Masáže jej odporučil lekár. Toto bol už tretí masér, ktorý sa jej snažil pomôcť. Predchádzajúci dvaja to vzdali už po druhej procedúre. Trápili ju opakujúce sa bolesti. Ako by to nestačilo, ešte ju mučilo aj jej sebavedomie. Ležala dlho na lôžku a prejavilo sa to na jej postave. Nebola práve modelka, ale po liekoch a malom pohybe jej ostalo „pár“ kíl navyše.

„Nepáčim sa mu“, prebleslo jej mysľou, „určite by sa nechcel so mnou milovať, keď som takáto“.

Otvorili sa dvere. Vstúpil dnu. Profesionálna etika mu nedovoľovala, aby ju pozval na kávu. Keby len vedela, ako sa mu páči. Tie krivky ho fascinovali. Už jej mal chuť navrhnúť, aby si našla iného terapeuta. Ale videl pokroky, ktoré robila a nechcel to zbabrať len kvôli svojej túžbe.

Dobrý deň, ako sa cítite?

Ďakujem, už je to oveľa lepšie.“

Začal procedúru nanesením gélu. Zahĺbený do svojich myšlienok na milovanie pomaly prechádzal prstami po koži. Neuvedomujúc si vlastné dotyky, pomaly zablúdil k oblúkom jej pŕs, ktoré sa vynímali pri ramenách. Ľahkým poláskaním vracajúc sa ku lopatkám a odtiaľ vláčnymi ťahmi smeroval ku drobným vláskom na jej šiji. Jeho myseľ kričala stoj, ale srdce si robilo, čo chcelo.

Slastne vzdychla v momente, keď jej sťaby dotykom motýlích krídel prešiel po lalôčiku ucha.

Ten vzdych ho vrátil do reality. Začervenal sa a začal sa ospravedlňovať. Drobné chvenie v jej útrobách pretrvávalo ešte dlho potom. Profesionálne dokončil masáž.

Pri odchode mu podala ruku na rozlúčku. Zahľadiac sa mu do očí vyletelo z nej pozvanie na kávu. Pozvanie prijal a neostalo len pri laté…

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk