Erotická poviedka: Dáma v čiernom

Sex, erotika, kráska, beauty, vášeň, dáma v čiernom, cigareta, fajčiť
Thinkstock

Vystúpila z tieňa pouličnej lampy. Dlhý kabát ju zahaľoval až po členky. Nohy jej zdobili hriešne drahé topánky. Cez lýtka mala previazanú čiernu koženú stuhu, ktorá siahala až ku kolenám. Najbližšie oblečenie bol až podväzkový pás. Čierne čipkované nohavičky odhaľovali viac ako zahaľovali a vrchnú časť jej „odevu“ tvorila len jemná pavučinka z čipky zošitá do tvaru košieľky.

Cítila chlad, ktorý jej prenikal popod kabát hore nohami. Ešte nikdy nebola na verejnosti takto vymódená. Vlny chladu sa striedali s vlnami vzrušenia. Pomaly pristúpil k nej. Zočil svetlo v jej očiach. Bol v nich aj ostych spolu s iskričkami roztopašnosti.

Stereotyp manželstva bol už citeľný. Vedel to aj jej manžel. Takéto prekvapenie však ani vo sne nečakal. Červeň na jej lícach ho ešte viac vzrušovala. Naliehal na ňu, aby sa mu ukázala, čo má pod kabátom. Vedel, že to bude prekvapenie, ale toto naozaj nečakal.

Pristúpil k nej. Spod nohavíc sa črtala jeho mužnosť. Už dávno po nej takto netúžil.

Jemný bozk pier sa strhol do tanca vášne ich jazykov. Jeho ruka vkĺzla pod jej čipkované nohavičky. Vlhkosť jej nežnosti bola obrovská. Posledné iskričky ostražitosti ho vrátili do reality. Okoloidúca staršia žena len nemo pozerala na nich.

Mám ďalšie prekvapenie„, šepla. V ruke držala kľúč od apartmánu hotela.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk