Emilia Clarke nikdy o sebe negoogli, má na to celkom dobrý názor

Britain Bafta Film Awards 2020 Arrival
Emilia Clarke, foto: SITA/AP

Anglická herečka sa to podľa svojich slov naučila po prvom roku v seriáli Hra o tróny (2011 – 2019) a po zdravotných problémoch s hlavou.

Anglická herečka Emilia Clarke o sebe nevyhľadáva a nečíta veci na internete. Vďaka tomu si tak nespája to, čo si ostatní myslia, s tým, ako sa hodnotí ona sama. „Negooglujem si veci o sebe. Na nič sa nepozerám. A to je pre mňa recept na úspech pri vysporiadaní sa so slávou a akýmikoľvek následnými zlyhaniami,“ vyjadrila sa 33-ročná rodáčka z Londýna pre magazín Body and Soul. Herečka sa to podľa svojich slov naučila po prvom roku v seriáli Hra o tróny (2011 – 2019) a po zdravotných problémoch s hlavou. „Ak sa pokúsite nespájať váš zmysel pre vlastnú hodnotu s tým, čo ostatní ľudia vnímajú ako úspech, potom si to nebudete spájať s tým, čo môžu vnímať ako neúspech,“ dodala.

YE TV Characters of the Decade
Emilia Clarke ako Daenerys Targaryen, SITA/AP

Emilia Isobel Euphemia Rose Clarke je známa najmä ako Daenerys Targaryen zo spomínaného seriálu Hra o tróny (2011-2019). Okrem toho sa predstavila vo filmoch Spike Island (2012), Dom Hemingway (2013), Terminator: Genisys (2015), Predtým, ako som ťa spoznala (2016), Solo: A Star Wars Story (2018) a Last Christmas (2019). V roku 2014 ju pánsky online magazín AskMen.com vyhlásil za najpríťažlivejšiu ženu sveta, v septembri 2015 ju zasa magazín GQ označil za Ženu roka a v októbri ju pánsky mesačník Esquire vyhlásil za Najsexi ženu.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk