Dva v jednom: Unikátny stôl v sebe ukrýva domček pre bábiky

Dizajnéri vytvorili stolík, ktorý v sebe skrýva domček pre bábiky
Qubis

Jednoduchý kus nábytku vďaka originálnemu riešeniu poteší malých aj veľkých.

Skĺbiť funkcie detskej izby, spálne a obývačky býva v miniatúrnych priestoroch skutočný problém. Dizajnéri preto čoraz častejšie prichádzajú s nábytkom, ktorý v sebe dokáže spojiť niekoľko funkcií naraz. S originálnym riešením, ktoré poteší rovnako deti, ako aj dospelých, prišla nedávno britská spoločnosť sídliaca vo Walese Qubis. Na trh priniesla unikátny konferenčný stolík, ktorý poslúži aj ako domček pre bábiky.

Dizajnéri vytvorili stolík, ktorý v sebe skrýva domček pre bábiky
Qubis

Stolík, ktorý dostal názov Qubis Haus, v sebe ukrýva jednoduchý poschodový domček. Ten však môže nadobudnúť desiatky podôb vďaka jednoduchému posúvaniu panelov z dreva a plexiskla v drážkach. „Deti sa môžu zahrať na dizajnérov a vytvoriť si ľubovoľné projekty domu aj izieb,“ uviedli dizajnéri.

„Stolík je vyrobený z brezového dreva a má moderné línie, ktoré z neho tvoria krásny nábytok do obývačky, zároveň však aj centrum, kde sa najmenší môžu hrať,“ dodali autori nápadu.

K stolu patrí aj drobný nábytok, ktorým si deti môžu domček zariadiť. V jednotlivých podlažiach domu a v nábytku sú zabudované magnety, vďaka ktorým všetko zostane na svojom mieste aj pri presúvaní či malých nehodách.

Kým deti môžu drobné doplnky donekonečna kombinovať podľa chuti a fantázie, strecha domu slúži na odloženie šálok, malého občerstvenia, notebooku či novín, a tak poteší malých i veľkých.

www.qubisdesign.com

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk