Čo si ženy myslia o veľkosti mužského prirodzenia?

Muž
thinkstockphotos

Muži a veľkosť ich prirodzenia je večne preberanou témou. Ako sa na to pozerajú ženy?

Príliš veľký alebo široký penis nemusí byť ani zďaleka zárukou spokojného milostného vzťahu. Väčšina žien si myslí, že to, čo má ich partner medzi nohami, je úplne dostačujúce.

Na základe viacerých výskumov sa ukázalo, že ženám viac v posteli záleží na tom, aby bol ich partner láskavým a pozorným i keď disponuje menším prirodzením, ako mať po svojom boku arogantného, samoľúbeho muža s veľkým „nástrojom.“

Ako to vidia ženy?

Až 84% všetkých žien tvrdí, že sú spokojné s veľkosťou penisu svojho partnera. K tomuto faktu sa vyjadrilo takmer 27 000 respondentiek vo veku 18 až 65 rokov. Iba 14% opýtaných žien uviedlo, že by uvítalo o trochu väčší penis ako má ich partner.

Sú to práve muži, ktorí neustále riešia veľkosť ich prirodzenia, zdá sa im príliš malý a pritom je priemerne veľký.

Spokojnosť mužov s veľkosťou ich penisu

Výskumníci oslovili aj mužov. Na vzorke 26 000 opýtaných zistili, že dve tretiny mužov vyhodnotili svoj penis ako priemerne veľký, 22% mužov svoj penis považuje za veľký a iba 12% respondentov považuje svoje prirodzenie za malé.

Zhoda odborníkov i verejnosti

V súčasnej dobe sa dá len ojedinele stretnúť s mužom, ktorého pohlavný úd je v normálnom, pokojnom štádiu kratší ako 60 milimetrov a užší ako 22 milimetrov.

Sexuológovia však tvrdia, že spokojnosť telesného spolužitia muža a ženy nezávisí na veľkosti penisu, čo mnohým mužom doteraz nedošlo.

Čítajte aj: Jeho obľúbená sexuálna poloha vám prezradí, aký je

Keď má muž kilá navyše

Pevnejším mužom kilá v tomto prípade škodia, pretože im opticky zmenšujú ich prirodzenie. V mnohých prípadoch by vraj stačilo schudnúť. Tak mužské proporcie lepšie vyniknú a muž je vnútorne sám so sebou spokojnejší.

Pohľad na túto problematiku je však individuálny a tak si skúste odpovedať sama. Je lepší muž s menším prirodzením, ktorý vám po emocionálnej stránke dáva všetko čo potrebujete alebo sebavedomý a arogantný chlap s veľkým penisom…

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk