Čo majú radi muži v posteli?

Odhalený muž drží stehno ženy

Vzájomné hladenie, dotýkanie sa, ktorým si dávame najavo lásku a pocit spolupatričnosti. No po svadbe akoby sa vytratilo. Prečo je tomu tak? Aké dotyky muži milujú a aké si želajú ženy?

Počas chodenia sa ma nevedel nabažiť. Jeho nežné dotyky som cítila všade a stále. No a po svadbe sa ma dotkne len vtedy, keď sa ideme milovať. Zdá sa vám to povedomé? Aj vy máte podobnú skúsenosť? Dôvodom je často odlišné ženské a mužské vnímanie sexuality.

Ženy majú erotogénne body takmer všade

Kým spolu chodia, muž sa dotýka svojej partnerky viac než kedykoľvek počas vzťahu. Prečo? Nedostal ešte zelenú ísť priamo k veci. Skúma, odhaľuje, zbiera o vás informácie. Ak dosiahne od vás povolenie na sexuálne dotyky, nevidí dôvod vrátiť sa k predchádzajúcej fáze.

Vie o vás všetko potrebné a hladí vás tak, ako by sa to páčilo jemu počas sexu, čiže sa zameria priamo na rozkrok a prsia. Práve muž, ktorý si uvedomí, že máme desaťkrát citlivejšiu pokožku na dotyk a hrubé trenie prsníkov neznášame, má u nás zaručený úspech.

Pre spríjemnenie sexuálneho života navštívte aj tieto e-shopy:

Aké dotyky zbožňujú muži?

Hladkáte svojich partnerov presne tak, ako by sa to páčilo vám? Radšej to nerobte. Škrabkanie po hlave, ískanie vo vlasoch, hladkanie po tvári či chrbte. Tento typ dotykov na väčšinu mužov veľmi neúčinkuje. Dokonca im môže byť nepríjemný.

Dámy, choďte radšej priamo na vec. Mužská pokožka je totiž omnoho menej citlivá ako naša. Ich erotogénne zóny sa sústreďujú najmä v rozkroku. Ďalšie chúlostivé miesta sa nachádzajú vo vnútornej oblasti stehien. Nájdu sa i takí, ktorí obľubujú vaše láskanie a bozkávanie na krku. Skúste odhaliť spoločné skryté body vášne. Ak sa vzájomne naučíte dotýkať tak, aby to vyhovovalo vašim potrebám a citlivosti pokožky, bude váš vzťah oveľa bohatší.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk