Čím svojho muža najviac odpudzujete?

Manželstvo, hádka, dvaja, láska, hnev, konflikt

Začalo vám to v manželstve škrípať? Váš muž k vám nie je taký pozorný, ako býval na začiatku? Možno ste sa zmenili a už nie ste taká ako predtým. Čím ho môžete najviac odpudzovať? Po rokoch manželstva sa dostávame do zabehnutých koľají. Každý deň sa podobá ako vajce vajcu a naša láska zovšednie. Začne nám prekážať i to, čo nám predtým nevadilo.

Tepláková kultúra

Muži neznášajú, keď sa o seba prestaneme starať a svoj výzor zanedbávame. A čudujú sa? Stále sa naháňame, aby sme stíhali rodinu i prácu. Stojí nás to niekedy veľa úsilia. Je potom prirodzené, že doma chceme byť sami sebou. Natiahnuť tepláky a nič neriešiť. Nezaoberať sa tým, či dobre vyzeráme, či nemáme na sebe nejaký módny prešľap, a čo na to povedia iní. No naši muži majú pocit, že už nám na nich nezáleží. Veď predsa kvôli nim nechceme vyzerať dobre? Nechápu, že každý človek potrebuje raz vypnúť.

Neustále kritizovanie

Keď sa náš život nevyvíja podľa našich želaní, sme často roztrpčené a všetko kritizujeme. Sme sklamané z nenaplnených sľubov, ktoré nám naše polovičky kedysi dali a nesplnili. Na obranu volíme kritiku. To mužov odpudzuje a dokáže priviesť k šialenstvu. Je pravda, že niekedy to ženy vedia preháňať. Za všetko predsa naše polovičky nemôžu?

Predstieranie orgazmu

To chlapi z duše nenávidia. Teda ak to odhalia a herecký výkon ženy nie je dosť presvedčivý. Považujú to za klamstvo a za svoje osobné zlyhanie. Radšej to nerobte a zdôverte sa mu, ak sa vám niečo v posteli nepáčilo.

Hlúposť a povrchnosť

Neklaďte im podľa nich zbytočné či naivné otázky. Predídete mnohým konfliktom. Dokáže ich to totiž vytočiť do krajnosti. Mužov odpudzuje i povrchnosť a afektované správanie.

Hystéria

Na všetko reagujete plačom? I na každodenné malichernosti? Alebo mu urobíte scénu pre zdvihnutú dosku na toalete? Najkratšia cesta, ako ho od seba odohnať a začnete ho odpudzovať. Nekazte si vzťah kvôli nepodstatným veciam. Nestoja vám za to.

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk