Chcete spoznať, aký je? Všimnite si jeho pozdrav

Sexi muž, chlap,
GettyImages

Verili by ste, že aj podľa spôsobu, ako sa s vami lúči, sa dá odhadnúť jeho povaha alebo to, či ste ho zaujali? V nasledujúcich riadkoch vám to prezradíme.

Spoznali ste nového muža a chcete vedieť, čo je zač? Dá sa to zistiť aj podľa spôsobu jeho pozdravu alebo rozlúčenia. Podľa toho je možné rozdeliť mužov do štyroch základných skupín. Samozrejme jeho pozdrav alebo rozlúčka býva ovplyvnená aj inými skutočnosťami. Medzi ne patrí tiež fakt, či ste na neho urobili dojem.

Srdečne vám zamáva

Je pri tomto pozdrave k vám a k ostatným obrátený čelom? Nemá čo skrývať. Tento muž sa môže totiž pochváliť silnou osobnosťou, sebavedomím a úprimnosťou.

Zdvihne prsty

Lúči sa s vami akoby bezvýznamným, minimalistickým pohybom prstov? Znamená to, že je rád stredobodom pozornosti. Možno ste netušili o tom, že ľudia podvedome ukazujú na to, po čom túžia. Pokiaľ jeho prst nebadane smeruje k vám, tak ste naň urobili dobrý dojem a chce vás.

Štádiá lásky u mužov

Pozdrav cez rameno

Pri lúčení alebo pozdrave je k vám otočený chrbtom? To nie je dobré znamenie. Pravdepodobne je už netrpezlivý a rozhliada sa po nejakom novom objekte svojho záujmu.

Pokýva hlavou

Tak tento chlapík pravdepodobne patrí k záhadným exemplárom, ktoré svoje pocity skrývajú a len tak ľahko neprezradia. Alebo nemá záujem, keď sa neunúval ani zdvihnúť ruku.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk