Čarovanie s čiernou a bielou: Tu sú 4 triky pre super krivky

Triky celebrít pre perfektné krivky
SITA/AP

Trápite sa, že nemáte dokonalé tvary? Stačí vedieť zvoliť tie správne módne kombinácie.

Kilá navyše sa dajú skvelo zamaskovať. A vedia to aj známe celebrity. Tu je niekoľko trikov, ako si vďaka správnemu oblečeniu vyčarovať postavu snov.

Trik 1. Biela dodá objem tam, kde chcete

Nemáte príliš ženskú postavu? Nevadí. Napraví to správne zvolený outfit. Nechajte sa napríklad inšpirovať Sarah Hyland, ktorá svojej chlapčenskej postave dodala ženskosť tak, že bielu zvolila na partie, na ktoré chcela upozorniť alebo vizuálne zväčšiť. Napríklad na boky. Niekoľko centimetrov do výšky získate nielen vďaka podpätkom, ale aj vyššiemu pásu a dĺžke sukne nad kolená.

Trik 2. Čierna zakryje kilá navyše

Nemusíte mať dokonalú postavu, stačí, keď vám ju vykreslia vaše šaty. Ich svetlý stred zaručene pritiahne pozornosť a tmavá farba na bokoch vás vizuálne nielen zoštíhli, ale aj vytiahne do výšky. Boky a vonkajšie strany stehien zostanú prakticky skryté. Tak ako si so svojimi kilami navyše poradila aj Kelly Osbourne.

Trik 3. Pozdĺžne pruhy a správne nohavice predĺžia nohy

Čierne nohavice s klasicky strihanými rovnými nohavicami a trochu vyšším pásom vám vyčarujú dlhšie nohy. Ak chcete, aby vaša postava pôsobila vyššie a štíhlejšie, zvoľte tiež pozdĺžne pruhy na dlhých šatách.

Trik 4. Čierny opasok sa postará o osí pár

Ako sa dá odviesť pozornosť od nedostatkov? Napríklad čiernym opaskom. Kto by si všimol väčších bokov, keď mu predvediete osí pás, ktorý získate vďaka čiernemu opasku? Ten sa bude najlepšie vynímať na bielom tope a lodičky vám zas dopomôžu k dlhým nohám.

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk