Čaká vás dámska jazda? Nezabudnite na kozmetické vychytávky nielen tohto leta!

Čaká vás dámska jazda?
Foto: Monika Vranková

Či už sa chystáte na oneskorenú dovolenku alebo koncert pod holým nebom, zoberte si so sebou pár pomocníkov, ktorí vás nielenže v nehostinných horúčavách podržia, ale navyše aj premenia na dychberúcu divu.

Zázrak menom hydratácia

Z micelárnej vody, ktorá našu pleť nielen čistí, ale súčasne jej dodá aj toľko potrebnú hydratáciu, sa stal doslova pojem. Niet vhodnejšieho spoločníka k moru či pod stan. Bezoplachová starostlivosť v podobe tohto experta určeného na tvár, oči i pery je neoceniteľná. Nezáleží na tom, či máte normálnu, zmiešanú, suchú či citlivú pleť. Spoločnosť L‘Oréal Paris myslela na každú z nás a vďaka farebne odlíšeným vrchnáčikom sa už pri výbere tohto správneho spoločníka na cesty nikdy nepomýlite.

SOS pre vaše vlasy

Nielen silné slnečné lúče, ale aj teplý vzduch či morská soľ vysušujú vašu korunu krásy. Ak si navyše vlasy farbíte či dokonca odfarbujete, máte zarobené na pekný problém. Prvá pomoc pre ťažko skúšané kadere pochádza z dielne Garnier Fructis z rady Oil Repair, a to v podobe intenzívneho šampóna, kondicionéra, masky 3 v 1 či Wunder Butter bezoplachovej kúry. Vďaka týmto produktom dostanete vaše neskrotné vlasy opäť pod kontrolu.

Letná paleta, ktorá nesklame

Trendom tohto leta sú farby. Aplikujte si na pery niektorú zo širokej škály rúžov značky Garnier a spravte sa neodolateľnou. Pokiaľ sa však túžite stať naozajstnou divou, naneste si na vlasy niektorú z hravých farieb Colarista Washout od spoločnosti L‘Oréal Paris a zaručene zažiarite všade, kde sa objavíte.

Monika Vranková

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk