Buďte bohémsky krásna s F&F

Bohémsky krásna s F&F
F&F

Bezstarostnosť letných večerov a pohoda horúcich dní je tu! Užite si toto leto aj vy vďaka skvelým outfitom od F&F.

Nádych bohémskeho štýlu je akosi nevyhnutne a zároveň prirodzene spätý so životným štýlom počas teplých mesiacov. Eklektické dámske oblečenie v dúhových farbách a pestrých vzoroch oslavuje originalitu a hedonizmus každodenného života vo veľkom štýle. Vychutnajte si leto aj vy vďaka skvelým outfitom od F&F.

Rafinovaná krása novej kolekcie

Aký letný trend vás čaká? Rafinované výšivky z farebných priadzí a čiernobiele Aztécke vzory budú zdobiť plavky, potlačené overaly bez rukávov, šortky z háčkovanej čipky, či maxi šaty a dlhé, ležérne sukne. Vládu na záver preberie bielený a štruktúrovaný denim s etno ornamentmi. Všetky outfity s ľudovým prvkami skvele doplní výrazná bižutéria, veľké kabelky s geometrickými či exotickejšími vzormi.

Móda nielen pre dospelých

Rovnako ako pre dámy, tak aj pre malé parádnice či nezávislé tínedžerky prináša letná kolekcia F&F Kids niekoľko bohémskych a trendových variácií – jemné čipkované šaty, sukničky a patchworkové živôtiky s Aztéckymi vzormi a folklórne ladenými kvetmi v sýtych odtieňoch modrej, zelenej či červenej, alebo čierno biele listové ornamenty.

Korálkami ozdobené topy a šaty so zrkadielkovými aplikáciami budú zaručenou vychytávkou pre každú malú „fashionistku”.

Bohémsky krásna s F&F

Inšpirujte sa priamo v predajniach F&F, alebo na stránkach www.F-F.com

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk