Body Art Show: Jedinečná prehliadka umenia bodypaintingu

Prvá Body Art Show na Slovensku zožala obrovský úspech!

Umelci zo zahraničia i z domova predvedú svoje najlepšie diela priamo na pódiu na nahých telách modeliek a modelov. Tento jedinečný večer bude mať i charitatívny podtón a na móle sa ukážu aj známi slovenskí herci!

Spoločnosť SHARMANT Production pre vás opäť pripravila 2. ročník Body Art Show, jedinečnú prehliadku umenia bodypaintingu – maľovania na telo. Uvidíte práce umelcov z domova i zo zahraničia, ktorých pri ich tvorbe nebude nič obmedzovať a predvedú svoje najlepšie diela priamo na pódiu na nahých telách modeliek a modelov.

Večer plný farieb je  znovu zameraný na krásu ľudského tela zdobeného umeleckými maľbami a s charitatívnym podtónom na pomoc detskej onkológii. V rámci tohto podujatia sa bude krstiť  bodypainting kalendár Marty Gejdošovej, ktorého krstným otcom sa stane prezident World Bodypainting Association, Alex Barendregt.

Počas tejto jedinečnej exhibície bodypainterov maľujúcich na nahé telá bude aj módna prehliadka Lombardi Fashion House, ktorú predvedú známi umelci – Ady Hajdu, Vlado Voštinár, Noro Meszároš, Martin Kaprálik, Ján Slezák, Ľubo Bukový, Ján Greššo, Marcella Molnárová, ZuzanaVačková, Andrea Karnasová, Gabika Škrabáková, Michaela Kapráliková, Andrea Šprochová, Marika Studeničová.

Návštevníci podujatia sa môžu tešiť i na bohatý program v podobe speváckeho vystúpenia Marcelly Molnárovej a Jána Slezáka, či tanečnej skupiny Dancehall Badd Fyah. Strhujúcu svetelnú show predvedie Kristína Slováková  a čaká vás aj Tanec s hadmi Kris ANGEL a FIRE Angels.

Nenechajte si ujsť prehliadku výnimočného umenia, ktorá sa bude konať 13. novembra o 19.00 h v hoteli Bratislava.

Web 1600 x1600 pix1.jpg

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk