BODY ART SHOW 2017: Veľkolepá prehliadka maľovania na telo už čoskoro

Body art show 2017 stvorec rohy.jpg

(DJ/PR) V sobotu 18. novembra večer sa vo veľkej sále Strediska kultúry Bratislava – Nové Mesto, na Vajnorskej ulici 21 v Bratislave, uskutoční 4. ročník charitatívneho podujatia BODY ART SHOW.

Pred zrakmi divákov sa odohrá nevídaná show obliekania ľudských tiel do farieb. Telá nahé a predsa oblečené, realitu aj dokonalú ilúziu predvedú publiku najlepší slovenskí a zahraniční bodypainteri pod vedením známej bodypainterky, majsterky Slovenska v maľovaní na telo, prezidentky Asociácie Bodypainterov Slovenska a členky Svetovej asociácie bodypainterov WBA – Marty Gejdošovej.

Desiatka bodypainterov bude tvoriť počas celého dňa dych vyrážajúce maľby, určené iba pre tento večer. Umenie pominuteľné a preto tak vzácne predvedú publiku v neopakovateľnom vystúpení inšpirovanom gréckou a egyptskou mytológiou –  „V zajatí bohov“. Vstúpte do príbehu z čias, kedy ľudia zdieľali zem s bohmi.

Body art show 2017 v zajata bohov a arodejnica.jpg

Diváci sa počas originálnej exhibície, zameranej na dokonalú harmóniu ľudského tela a umeleckej maľby, môžu tešiť aj na nezvyčajnú módnu prehliadku  – Bodypainting Fashion Show.  Ide o osobité spojenie luxusných odevov z dielne módnej návrhárky Rebeccy Justh a módneho domu LOMBARDI Fashion House s maľbami na telo.

Ako modeli sa predvedú známe tváre showbiznisu, Erika Barkolová, Juraj Bača, Andrea Benická, Natália Hatalová, Patrik Herman, Martin Kaprálik, Michaela Kapráliková, Norika Krchňáková, Matúš Krnčok, Milo Kráľ, Gregor Miler, Marcela Molnárová, Mirka Ondrejčíková, Mirka Partlová, Dominika Richterová, Ján Slezák, Andrea Šprochová.

Večerom vás bude sprevádzať moderátorka Andrea Paulinyová.

Body art show 2016 modelka sara foto jana plevova.jpg

Vyvrcholením podujatia bude slávnostný krst výnimočného Bodypainting kalendára na rok 2018, autorky Marty Gejdošovej, ktorého krstným otcom sa stane prezident World Bodypainting Association – Alex Barendregt. Výťažok z predaja kalendára ako aj z celej akcie organizátori venujú na charitatívny účel, organizácii Ružová stužka n.f., na podporu prevencie onkologického ochorenia rakoviny prsníka.

Príjemným zakončením akcie bude After party pre držiteľov VIP vstupeniek. Pre hostí bude pripravené rautové občerstvenie, doplnené lahodnými bio vínami z Malokarpatskej oblasti. V neformálnom prostredí bude možné stretnúť sa a odfotografovať so všetkými účinkujúcimi a namaľovanými modelkami. O hudobný sprievod sa postará Paľo Drapák.

Body art show 2017 cica 1m.jpg

Nenechajte si ujsť tento nevšedný večer. Užite si program na vysokej spoločenskej a umeleckej úrovni. Budete účastníkmi kultúrneho vystúpenia, ktoré je svetovou raritou, a  svojou účasťou podporíte aj dobrú vec.

Dress code: Smart Casual

Lístky na BODY ART SHOW a lístky VIP (Show + After párty) zakúpite v sieti TICKETPORTAL.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Organizátorom BODY ART SHOW 2017 je produkčná spoločnosť SHARMANT s.r.o.

Cieľom podujatia BODY ART SHOW 2017 je prezentácia krásy umenia bodypaintingu prostredníctvom pozitívneho kultúrneho a emocionálneho zážitku a  finančná podpora prevencie onkologického ochorenia rakoviny prsníka.

Autorkou projektu a umeleckou vedúcou podujatia BODY ART SHOW 2017 je známa vizážistka Marta Gejdošová, majiteľka bratislavského salónu krásy SHARMANT studio a autorka dvoch kníh o kráse. Je Majsterkou Slovenska v maľovaní na telo BodyArt 2016, prezidentkou Asociácie Bodypainterov Slovenska a členkou prestížnej World Bodypainting Association. Na tohtoročných majstrovstvách sveta v bodypaintingu, sa v Open category, umiestnila na krásnom 5. mieste.

Web stránka podujatia: www.bodyartshow.sk

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk