BODY ART SHOW 2017 – exhibičná prehliadka umenia maľovania na telo už túto sobotu!

Body art show 2015. all on the stage fotomajo.sk_.jpg
Zdroj: archív BODY ART SHOW

BRATISLAVA 16. novembra 2017 (DJ/PR) – Už túto sobotu 18. novembra sa vo veľkej sále Strediska kultúry Bratislava – Nové Mesto na Vajnorskej ulici 21 v Bratislave uskutoční 4. ročník podujatia BODY ART SHOW.

Fenomenálnu prehliadku netradičného umenia bodypaintingu sprostredkujú divákom najlepší bodypainteri zo Slovenska i zo zahraničia. Vystúpenia budú sprevádzať spevácke a tanečné vystúpenia. V netradičných úlohách modelov a modeliek predstavia známe osobnosti slovenského showbiznisu.

Foto jan karaffa.jpg
Zdroj: archív BODY ART SHOW

Podujatie BODY ART SHOW 2017 bude výnimočné aj tým, že exhibícia umenia maľovania na telo sa odohrá v divadelnom príbehu s témou gréckej a egyptskej mytológie. Vizuálny zážitok bude umocnený spevom Mirky Partlovej, Janka Slezáka, Natálie Hatalovej a Martina Kaprálika.

Bodypainting kalendar 2016 artist marta gejdosova foto martin krudenc at wbf 2015.jpg
Zdroj: archív BODY ART SHOW

Čerešničkou na torte bude práve krst bodypainting kalendára Marty Gejdošovej, ktorý sa bude dať kúpiť iba na tomto podujatí. Výťažok z jeho predaja je určený pre charitu Ružová stužka n.f.

Na následnej After párty s rautom pre VIP, bude priestor sa stretnúť a odfotiť s účinkujúcimi i s modelkami. O zábavu sa postará úžasný Peter Bažík, víťaz X-Factor 2014 a Paľo Drapák.

Black horse rider artist marta gejdosova model michaela krnacova photo sharmant.jpg
Zdroj: archív BODY ART SHOW

Lístky na BODY ART SHOW a aj VIP After párty sú v predaji v sieti TICKETPORTAL.

* * * * *

Organizátorom BODY ART SHOW 2017 je produkčná spoločnosť SHARMANT s.r.o..

Cieľom podujatia BODY ART SHOW 2017 je prezentácia krásy umenia bodypaintingu prostredníctvom pozitívneho kultúrneho a emocionálneho zážitku a zároveň finančne podporiť prevenciu onkologického ochorenia rakoviny prsníka.

Autorkou a umeleckou vedúcou podujatia BODY ART SHOW 2017 je známa vizážistka Marta Gejdošová. Je Majsterkou Slovenska v maľovaní na telo BodyArt, prezidentkou Asociácie Bodypainterov Slovenska a členkou prestížnej World Bodypainting Association Na tohtoročných majstrovstvách sveta v bodypaintingu, sa v Open category umiestnila na krásnom 5. mieste.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk