Blog Dámy X: Film o Diane rozpútal vášne

Blogerka
Shutterstock/Iveta Angelova

Princezná Diana je aj 16 rokov po svojom tragickom odchode z tohto sveta stredobodom záujmu médií a jej obdivovateľov.

Mimoriadny záujem rozpútal film o princeznej Diane, ktorý je práve uvádzaný do kín po celom svete. Ešte pred samotným uvedením ho sprevádzali klebety, že herečka stvárňujúca nebohú Dianu nebola tou správnou voľbou.

Samotná herečka Naomi Watts pre médiá vyjadrila obavy, ako jej herecký výkon prijmú Dianini synovia princovia Willam a Harry.

Obávať sa však mala najmä filmových kritikov, pretože práve oni zniesli scenár, ale aj výkon herečky v hlavnej úlohe, pod čiernu zem.

Ani bývalý milenec princeznej Diany Hasnat Khan nebol z filmu nadšený. Podľa neho je to celé len jedna presladená fraška. Nuž, negatív bolo dosť, ani to mi však nezabráni vytvoriť si návštevou kina vlastný názor, dokonca sa na film veľmi teším. Princeznú Dianu som mala rada, dodnes mám slzy v očiach, keď v telke dávajú zábery z jej pohrebu, keď obe jej deti spolu s otcom smutne kráčajú v pohrebnom sprievode. Diana bola jedinečná, aj preto dávam filmu šancu ešte predtým, než ho vôbec uvidím. Ako sa mi páčil/nepáčil vás budem informovať v niektorom z ďalších pokračovaní môjho blogu.

Čo vás najviac zaujalo

Slováci zjavne radi cestujú, lebo aj pár týždňov po skončení horúcich letných dní vás najviac zaujal článok o novom dovolenkovom trende Slovákov, z ktorého vyplynulo, že nepotrebujeme cestovky. Až štvrtina našincov si vraj plánuje svoju dovolenku sama.

Možno v tom bude aj trocha dobrodružnosti v krvi, čo vy na to? Človek si síce pomyslí, čo všetko by sa mu v cudzej krajine bez ochrany cestovnej kancelárie mohlo stať, zjavne ale pomyslenie na dobrodružstvo, či vidina ušetrenia peňazí zaváži viac.

U nás doma to bolo práve spomínané dobrodružstvo. Na to, že nás navigácia namiesto do rezortu zaviedla do nebezpečných serpentín, ktoré sa končili v dedine so štyrmi domami, kde sa naše auto takmer zaseklo medzi múrmi, som už zabudla. Aj hystéria, ktorá sa u mňa v tej chvíli prejavila. Aj smiech jedného z obyvateľov dediny, že on predsa tade každý deň chodí bez problémov so svojím Puntom. Až na to, že my sme mali Octaviu. Škrt, škrt, zabudnuté. More, krásne historické mestečko, aj jazda loďou ku krásnym jaskyniam všetko negatívne z mojej hlavy vymazali. Takže to uzavriem, áno, aj ja som 28%. 😀

Justin Bieber
Justin Bieber si možno zahrá Robina v najnovšom filme o Batmanovi. Instagram

Čo nás zarmútilo?

Tento týždeň sme sa rozhodli, že smútiť nebudeme. Alebo len tak naoko. Počuli ste o tom, že ten nafúkaný fagan Justin Bieber si možno zahrá Robina v pripravovanom filme o Batmanovi? Ak je na týchto chýroch niečo pravdy, je to také zlé, že snáď aj vypustím nejakú tú pomyselnú slzu.

Alebo… radšej nie. Príšerné sebavedomie toho chalana si nezaslúži slzy. Radšej sa budem tešiť na sexy herca Bena Afflecka v roli samotného Batmana. Milovníci komiksov síce rozpútali na internete štvavú kampaň, lebo s jeho obsadením nesúhlasia. Mne to ale nevadí, Ben, budeš super sexy Batffleck! 😀

Čo nás potešilo?

Príbehy so šťastným koncom miluje každá žena. Možno aj preto sa vám páčil príbeh o otcovi, ktorý sa v máji stratil v Andách a teraz ho našli živého. Živil sa vraj hrozienkami a potkanmi. Na nebezpečnú cestu sa vydal po tom, čo sa mu pokazil motocykel, no po pár dňoch sa stratil. Pátranie po ňom neprinieslo žiadne výsledky, tak bolo zrušené. Úplne náhodou ho teraz našli výskumníci merajúci výšku snehu, muž sa z posledných síl doplazil k otvoru úkrytu a dal o sebe vedieť.

Dnes je už v spoločnosti svojej ženy, dcéry aj matky a ako sám priznal, pred touto udalosťou nebol veriaci, ale už je. Čo z toho pre nás milé dámy vyplýva? Treba veriť, že všetko vždy dobre dopadne. A ak s tým máte problém, napíšte mi, odporučím vám nejakú skvelú svojpomocnú literatúru.:-D

O čo sa na Dámskej jazde práve teraz súťaží?

Minule sme súťažili ako o život, teraz súťažíme ešte viac. Na Dámskej jazde práve prebiehajú tri súťaže, stačí si len vybrať, ktorá z výhier vás zaujala viac. Alebo sa zapojte do všetkých.

Zahrať si môžete o balíček telového mlieka do sprchy Nivea, alebo o sladučký balíček čokoládových dobrôt, aaaleboooo o toaletnú vodu od Mary Kay s filmom Diana.

Vyberám si čokoládu. A keďže zamestnanci súťažiť nemôžu, pôjdem si ju kúpiť na pumpu s večierkou. Aj vy tam vždy stojíte v rade a snažíte sa pozerať do stropu, aby vás nelákali všetky tie dobroty pri pulte? Pekelné pokušenie kúpiť len jednu tabuľku. Vždy si kúpim tri menšie, nech mám pocit, že jej mám viac… 😀

Balíček čokoládových dobrôt ILLUI
Balíček čokoládových dobrôt ILLUI SITA/Ľudovít Vaniher

Dámskajazda.sk Vám dobre radí!

Minulý týždeň sme vám v novom vydaní našej Premeny poradili, kam máte vyraziť na nákupy jesenných kúskov oblečenia. Na fotenie sme ukecali krásnu a temperamentnú Východniarku – speváčku, herečku a ešte aj moderátorku Veroniku Hatala! A že to bola veselá a zaujímavá Hviezdna Premena, sa dočítate v našej reportáži s detailnou fotodokumentáciou.

Čo sa chystá na Dámskej jazde tento týždeň?

Opäť bude na čo klikať. Čaká na vás Trend týždňa, ktorý pre vás tradične pripravuje naša módna redaktorka Mirka Germanová. Ak máte radi sladkú pastelovo-ružovú farbu, tento týždeň si prídete na svoje!

Čakajú vás tiež tradičné najlepšie a najhoršie oblečené celebrity týždňa a v týchto dňoch pre vás spracovávame reportáž z ďalšej Premeny. Výherkyňa súťaže o Premenu, dvojnásobná mamička Tatiana si užila krásny deň plný relaxu. Sledujte nás, bude to zaujímavé!

Dnes večer som chorá. Píšem blog s teplotou, upchatými dutinami, zapáleným hrdlom a lístkom na zajtrajšiu premiéru filmu o Diane, opretým o stenu predo mnou. Pozerám na ňu celý deň. To dám. Zajtra mi nič nebude. Idem sa nadopovať céčkom a horúcim čajom. Držte palce….

Krásny večer, milé dámy, čítame sa na Dámskej jazde!

P.S. Nezabudnite sledovať našu Facebookovú stránku Dámskej jazdy! 😀

Vaša Dáma X

P.S.

Už dávno sa mi nestalo, že by som po pozretí videoklipu zostala sedieť s otvorenými ústami. Postaral sa o to mladý britský spevák John Newman, ktorý vyzerá ako kópia depešáckeho Dava Gahana zo začiatku 80.rokov. John sa však narodil až v roku 1990. Vo svojom hite, ktorý vedie všetky svetové hitparády, rozohral moderný príbeh Rómea a Júlie, ktorým držíte palce, aby sa im podarilo vymaniť sa spod kontroly prísnych rodinných príslušníkov a užiť si úprimnú lásku nielen na tanečnom parkete, až kým… Viac neprezradím. Nechcem vás pripraviť o otvorené ústa na konci videoklipu…

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk