Apríl - mesačný výklad kariet pre jednotlivé znamenia

Znamenia zverokruhu
Thinkstock

Tu sme si povedali, na čo sa všeobecne v apríli zamerať. Teraz je čas, aby sme sa venovali jednotlivým výkladom.

Baran

 • Lipnete na nejakých predstavách, vzorcoch myslenia? Bojíte sa urobiť nejaké rozhodnutie, lebo …….? Karty vám jednoznačne vravia: „Osloboďte sa!“ Nie je dôvod lipnúť na niečom, čo vám neprináša pohodu a rovnováhu. Hrajte sa, nestrácajte nádej, pretože vaše predstavy, sny, túžby sa plnia. Možno nie sú pre vás ešte až tak viditeľné, ale vysloboďte sa z okov, o ktorých máte kľúčik naozaj iba vy. Karta „Vypočutá modlitba“ hovorí za všetko.
 • Archanjeli Atlantídy pre Baranov na mesiac apríl 2017 – Coolopoolus (ochraňuje pri meditácii, poskytuje veľmi silnú ochranu) a Erostulus (je archanjelom svetla a radosti, poslom dobrých správ, nabáda k radosti, hravosti a smiechu).

BÝK

 • Tu mi doslova vyleteli karty z balíčka. „Vypočutá modlitba, Dôvera, Načúvanie, Inšpirácia. Možno sa ostatné obdobie vaša viera oslabila. Ste vyzývaní, aby ste svoju vieru obnovili. Dôverujte tomu, čomu veríte. Pozorne sledujte – načúvajte to, čo vám hovorí vaše Vyššie JA, vaši anjeli, lebo karta „Načúvanie“ je potvrdením toho, že anjelov počujete. A tí vám ukazujú cestu, ukazujú riešenia. Uvedomte si, že máte ohromné schopnosti. Ste oveľa silnejší, ako si myslíte. Nebojte sa prijať svoju moc. Venujte sa svojmu poslaniu. Je bezpečné mať silu, ktorú vlastníte. Karta „Vypočutá modlitba“ hovorí práve o tom, aby ste si všímali to, čo počujete, hovoríte, cítite. Máte na dosah ruky totiž pomoc, ktorá je odpoveďou na vaše modlitby.
 • Archanjeli Atlantídy pre Býkov na mesiac apríl 2017 – Coolies (odstraňuje emocionálne bloky a zábrany, pomáha vyrovnať sa so stratami blízkych, odnáša starosti a smútok, poskytuje ružové paprsky lásky, odstraňuje z podvedomia minulosť, rozpúšťa bolesť a strach, lieči rozchody) a Aenecal (posilňuje vieru – hovorí o tom aj karta Dôvera, lieči bolesť srdca i duše, dodáva novú silu a energiu, odstraňuje škodliviny z potravín i ovzdušia, sprevádza meditáciami a prináša duchovné meditácie).

BLÍŽENCI

 • Chýba vám rovnováha vo vašom živote. Nezdá sa vám, že bežíte v ostatnom čase ako na pretekárskej dráhe? Dokola len utekáte….za niečím, pre niečo, pred niečím. Už stačí! Strácate totiž svoju drahocennú energiu a ego vám podsúva ilúziu, že 24 hodín je pre vás málo. A tak sa motáte v začarovanom kruhu. Možno sa to už začalo prejavovať aj na vašom zdraví – bolesti chrbtice. Zbytočne budete hľadať pomoc u lekára! Vy ste za to zodpovední a iba vy to môžete vyriešiť. Máte totiž naložené na tom chrbte už príliš. Ak z neho začnete zhadzovať postupne bremená, nemá dôvod vás ďalej bolieť. Môžete poprosiť anjelov, aby vám s tým pomohli. Dovoľte si byť slobodní, dovoľte si prejaviť svoje pocity, urobiť rozhodnutia, pre ktoré ste vedení svojim vnútorným hlasom. Pretože poslednou kartou je karta Príliv prosperity. Ak sa zbavíte bremien, ktoré vás ťažia, môžu vám prísť do života nové príležitosti, skúsenosti.
 • Archanjeli Atlantídy pre Blížencov na mesiac apríl 2017 – vypadli mi dve karty – na prvej je Cherumis (otvára bránu poznania, vyberá informácie z podvedomia, rozpúšťa strachy a bloky, dodáva nové, liečivé energie) a Kopratavius (pomáha pri životných zvratoch, sprevádza životnými zmenami, pomáha prispôsobiť sa situáciám, dodáva silu a odvahu k zmene, vypočuje každé želanie, dáva požehnanie). Na druhej karte je Coolusolisea (vyrovnáva a zvyšuje vibrácie, otvára dvere k poznaniu, pozvoľna otvára podvedomie) a Tirvegul (posilňuje vieru, utišuje agresivitu a hnev, prečisťuje všetky čakry a rozpúšťa v nich bloky, pomáha udržiavať pozitívny postoj)

RAK

 • Akoby ste život brali príliš vážne. Karty vás nabádajú, aby ste sa uvoľnili a prebudili vnútorné dieťa v sebe. Hovoria o tom, aby ste si život zjednodušili. Zbavte sa všetkého, čo nepotrebujete pre svoj život. Nielen doma, ale aj v práci. A na všetkých úrovniach. Čiže veľké jarné upratovanie. Môžete v tomto mesiaci spoznať človeka, ktorý prinesie do vášho života nové poznanie, ktorý vám ukáže, že život sa dá žiť aj inak. Jednoducho povedané – môžete stretnúť svojho duchovného partnera.
 • Archanjeli Atlantídy pre Rakov na mesiac apríl 2017 – Siriusis (lieči úrazy, pohybový aparát, ochraňuje pri adrenalínových športoch, poskytuje ochranu pred nebezpečenstvom) a Hurital (odnáša strach, vysvetľuje udalosti, ktoré sa dejú, poskytuje hlboký súcit, ochraňuje financie, je poradcom vo finančných otázkach, ochraňuje majetok, rieši situácie týkajúce sa hmoty).

LEV

 • Apríl je pre vás obdobím kľudu a ticha. Aj keď vaša logická myseľ nevie prísť na to, ako sa dá určitý problém vyriešiť, pokoj v duši znamená, že veríte Bohu, že zariadi zázračné vyriešenie. Táto viera je pre vyriešenie dôležitá. Je možné byť v kľude aj uprostred veľkého zmätku. Je omylom myslieť si, že k tomu, aby ste boli šťastní, musí byť váš život bez problémov. Je to práve naopak. Najskôr zapracujte na svojej rovnováhe a tak následne budú do vášho života prichádzať riešenia. Preto pozorne počúvajte, vnímajte znamenia, myšlienky, ktoré vám prichádzajú. Aj tam viete nájsť odpovede. Je možné, že tento mesiac spoznáte svoju „spriaznenú dušu“.
 • Archanjeli Atlantídy pre Levov na mesiac apríl 2017 – Coosolon(Haniel) (predstavuje vyššie vibrácie, ponúka nové poznania, nastoľuje rovnováhu, odhaľuje nespracované veci, odnáša neúspechy, je veľmi silným pomocníkom vo všetkých oblastiach života) a Obelon (prináša novú nádej, dodáva pocit istoty, navodzuje kľud, zlepšuje komunikáciu medzi ľuďmi, lieči zlomeniny a zranenia, sceľuje jazvy na srdci)

Panna

 • Chcem byť pre tento mesiac narodená v znamení Panny. Wauuuu……Anjel strážny, Zhmotnené želania, Pokladnica. Čo k tomu dodať? Anjel strážny vám chce povedať: „Som tu, nikdy som ťa neopustil a nikdy ťa neopustím“. Vaše priania sa plnia, aj keď to nateraz nie je možno pre vás viditeľné. Máte to na dosah ruky. Možno sa neobjavia presne tak, ako si želáte, v takom balení, ako si predstavujete, ale verte, že sa deje vždy tak, ako je s Božským plánom vašej duše. Posledná karta vám to potvrdzuje – prichádza k vám neočakávané bohatstvo a nie sú tým myslené iba financie.
 • Archanjeli Atlantídy pre Panny na mesiac apríl 2017 – Globiteral (prináša úľavu od starostí, navodzuje pokoj v duši, pomáha nájsť rovnováhu v živote, pomáha pochopiť konanie iných ľudí, rozpúšťa pocity sebaľútosti a obete) a Juliusen (očisťujete telo, myseľ, aj váš priestor, v ktorom žijete, odnáša negatívne energie)

Váhy

 • Je vám odporúčané zamerať sa na svoje vzťahy. Zaslúžite si dobro vo všetkých smeroch, preto zvážte vo svojom živote vzťahy, ktoré sú práve opakom. Pre tých, ktorí sú sami, je tu možnosť nájsť si partnera, ktorý je ten pravý. Je pre vás dôležité byť v súlade, pozitívne naladený a nasledovať svoje vnútorné vedenie. Vy sami veľmi dobre viete, čo chcete a čo nie.
 • Archanjeli Atlantídy pre Váhy na mesiac apríl 2017 – Amution (je archanjelom odvahy, prináša krásu a nehu, pomáha s rodičovskými problémami, pomáha rozoznávať hodnotu bytia, rozpúšťa zatvrdnuté srdcia, ego. Zapĺňa dúhovou energiou) a Hasiul ( je sprievodcom a učiteľom, má zásluhu na ľudskom pokroku, sprevádza učením, štúdiom a životnými skúškami)

Škorpión

 • Možno ste si niekedy mysleli, že svoje pocity musíte skrývať. A nielen pred inými, ale aj pred sebou. Uvedomili ste si, ako vám je ľahko, keď prejavujete svoje autentické JA. Preto rešpektujte svoje pocity a prejavujte ich naďalej, aby tak nevznikali zbytočné nedorozumenia. Budete tak pociťovať inú úroveň vnútorného pokoja. Prichádzajú vám tak do života nové príležitosti, noví ľudia, nové projekty. Možno máte z niečoho strach, poproste preto anjelov, aby vás zaplavili láskyplnou energiou a dodali vám tak sebadôveru. Nelipnite na starých zvykoch len preto, že ich poznáte a cítite sa tak bezpečne. Ste nabádaní k novému prístupu k životu. Novými skúsenosťami totiž spoznávame lepšie sami seba. Poslednou kartou je „Hojnosť“…..a tá vás čaká, ak urobíte podľa toho, čo vám je na tento mesiac odporúčané.
 • Archanjeli Atlantídy pre Škorpiónov na mesiac apríl 2017 – Coopoliseliseonisus (otvára novú cestu rastu a poznania, prináša nové informácie a znalosti) a Roztubilos (je archanjelom vyšších sfér, odnáša problémy a starosti, predstavuje veľmi jemné energie, stráži myšlienky, učí odovzdávať naše myšlienky)
Okná, žena, pozerať z okna, samota, sama

Strelec

 • Je pre vás dôležité myslieť na to, čo si želáte a nie na to, čoho sa bojíte. Preto si dávajte pozor na svoje myšlienky, pretože, ako už viete, myšlienky majú enormnú silu. Verte, že si zaslúžite dobro vo všetkých smeroch. Tento mesiac ste nabádaní pracovať so sebou samými, pretože máte veľmi dobré obdobie výrazného duchovného rastu. Možno ste zmätení zo všetkého, čo sa deje okolo vás. Cítite napojenie na Božstvo, na jednej strane vás to fascinuje, na druhej strane máte možno obavy sa tomu venovať, lebo – čo na to vaše okolie. Vedzte, že je všetko v najlepšom poriadku. Odovzdajte tieto obavy anjelom. Vedzte, že sila, ktorá vás priviedla na túto cestu, sa postará o všetko ostatné. Preto meditujte, choďte do prírody, hľadajte informácie o veciach, ktoré vás zaujímajú. Ste pod silnou ochranou vášho anjela strážneho.
 • Archanjeli Atlantídy pre Strelcov na mesiac apríl 2017 – fuha, tak táto karty mi ešte nevyšla ani raz – Energia Slnečného Boha – nesie priamo energiu Slnečného Boha. Sú to veľmi silné energie dôležité pri stavoch vyčerpania. Táto karta je signálom, že ste ukončili nejakú etapu svojho života a splnili tak dôležitú úlohu. Je znamením pokroku (ako krásne ladí s výkladom), otvára vám nový začiatok a nový pohľad na svet okolo vás. Táto karta je aj silným pomocníkom pre tých, ktorí majú pocit, že nie sú pripravení na novú fázu života. Je akoby „trumfom“ v kartách. Preto vykladám k nej ešte jednu kartu – ktorá znásobí jej silu – Coudol (uzemňuje v hmotnom tele, harmonizuje, očisťuje prvú čakru, ovplyvňuje činnosť obličiek a nadobličiek, čistí karmické spojenia a bloky, umožňuje poznanie seba samého cez minulé životy, vracia späť na cestu poznania, lieči telo aj myseľ, navyšuje energiu a prestavuje biele svetlo) a Hozskol (odnáša strach, spracováva ego, rozpúšťa trápenie, obavy a smútok, lieči stres a duševné choroby, rozpúšťa rodinnú karmu, je poslom dobrých správ)
 • Strelci, máte veľmi silný mesiac, ktorý môže byť naozaj veľkým krokom vpred pre vás. Je na vás, ako túto silnú energiu využijete.

Kozorožec

 • „Sebaprijatie a Pozor na svoje myšlienky“ je ústrednou témou pre vás na tento mesiac. Ste na seba príliš prísni? Motáte sa dokola, lebo chcete, aby všetko bolo skoro 100%tné? Máte vysoké ciele? Cítite sa unavení? Nuž, nie je sa čo čudovať. Keď chcete všetko stihnúť a tak potláčate do úzadia vašu dušu, zrážate k zemi vašu energiu.
 • Archanjeli Atlantídy pre Kozorožcov na mesiac apríl 2017 – Cortesilon (zoceľuje duševné rany, odstraňuje bariéry, poskytuje dôveru, rozpoznáva trápenie, pocity, myšlienky, lieči zranenia srdca a duše, rozpúšťa karmu na všetkých úrovniach času, prináša Božské požehnanie, je poslom Boha, rozpúšťa kliatby na všetkých úrovniach) a Dortukal ( rozpúšťa rodinnú karmu, ochraňuje pred tým, aby ste zišli zo správnej cesty, navracia na správnu cestu, je strážcom rodiny)

Vodnár

 • je dobré vedieť, že aj v tom najväčšom zmätku je možné zostať v kľude. Nemyslite si, že k tomu, aby ste boli šťastní, musíte čakať na život bez problémov. Opak býva pravdou. Najskôr sa snažte nadobudnúť rovnováhu a pokoj a tak sa vo vašom živote začnú diať zázraky. Je vám odporúčaný pobyt v prírode, kde túto harmóniu môžete nájsť. Všímajte si znamenia, ktoré k vám prichádzajú ako odpovede na vaše otázky a prosby. Vedzte, že všetko sa riadi univerzálnymi zákonmi božského načasovania. To znamená, že všetko vo vašom živote musí zapadnúť do seba ako kúsky mozaiky. Ak sa snažíte niečo preskočiť alebo sa príliš o niečo snažíte, môže celému vášmu zámeru tak chýbať pevný základ. Nesnažte sa preto násilím otvárať niečo, čo otvoriť nejde. Hľadajte iné možnosti, iné dvere.
 • Archanjeli Atlantídy pre Vodnárov na mesiac apríl 2017 – Coolopoolus (poskytuje veľmi silnú ochranu) a Erostulos (je archanjelom radosti, svetla, poslom dobrých správ, nabáda k radosti, hravosti a smiechu)

Ryby

 • Situácia, ktorá vám spôsobuje starosti, sa pomaly napravuje, aj keď vy to možno zatiaľ nevidíte. Je dôležité mať liečivé myšlienky a pustiť sa problému. Nie je možné uzdraviť niečo, čo pevne zvierate a nepustíte. Tak sa vaše obavy môžu rozplynúť a situácia sa môže uzdraviť. Práve teraz máte obdobie, kedy sa vám dostáva mimoriadne požehnanie a mimoriadna pomoc. Tento mesiac vám môže začať nová kapitola vo vzťahoch. Slobodní môžu nájsť lásku, spoznať človeka, ktorý prinesie do vášho života šťastie. Tí, čo sú vo vzťahu, môžu zažiť „nový“, ozdravujúci vietor. Takisto je tu priestor vyriešiť vzťah, ktorý už nie je funkčný.
 • Archanjeli Atlantídy pre Ryby na mesiac apríl 2017 – Coolusolisea (vyrovnáva a zvyšuje vibrácie, pozvolna otvára podvedomie, chráni myseľ) a Tirvegul (vládne krištáľovo bielou farbou, posilňuje vieru, utišuje agresivitu a zlosť, prečisťuje všetky čakry, najviac siedmu čakru, rozpúšťa bloky v čakrách, pomáha udržiavať pozitívny postoj)

Želám vám krásny, pokojný apríl a nech máte každý deň dôvod na úsmev. S láskou Inka

Výklad zostavila Inka Nemezis

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk