Alicia Keys ukázala prvú fotku syna: Je poriadne vlasatý

Alicia Keys a Swizz Beatz
Alicia Keys a Swizz Beatz SITA/AP

Čiernobiela fotografia, ktorú speváčka zverejnila na Instagrame, zachytáva celú jej podarenú rodinku.

Americká speváčka Alicia Keys zverejnila prostredníctvom služby Instagram prvú fotografiu syna Genesisa Aliho, ktorý sa narodil vlani 27. decembra. Okrem bábätka a 34-ročnej rodáčky z New Yorku sú na čiernobielej fotke aj interpretkin manžel Swizz Beatz, ich štvorročný syn Egypt Daoud a Kasseem Jr., ktorého má 36-ročný hudobník s bývalou manželkou, speváčkou Mashondou. Dvojnásobná matka sa pochválila aj ďalším záberom, na ktorom je otec so spomínanými synmi.

Alicia Keys, vlastným menom Alicia Augello Cook, má na konte päť štúdioviek – Songs In A Minor (2001), The Diary Of Alicia Keys (2003), As I Am (2007), The Element Of Freedom (2009) a Girl On Fire (2012), pričom všetky okrem The Element Of Freedom sa dostali na prvú priečku amerického albumového rebríčka Billboard 200.

K jej najväčším hitom paria skladby Fallin‘, You Don’t Know My Name, If I Ain’t Got You, No One, Like You’ll Never See Me Again či Girl On Fire, no známe sú aj jej spolupráce, napríklad s Usherom (My Boo), Eve (Gangsta Lovin‘) alebo Jay Z (Empire State Of Mind). Speváčka získala 15 prestížnych cien Grammy z 28 nominácií, ďalej desať Billboard Music Awards a sedem ráz ju nominovali na BRIT Award. So Swizz Beatzom sa zosobášila v júli 2010.

Informácie pochádzajú z webstránky www.people.com a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk