Akým mužom sa počas leta vyhnúť? Pri týchto buďte ostražité!

Sexi pár, dvaja, flirt, láska,

Leto prináša so sebou množstvo rizík a jedným z nich sú nesprávni chlapi. Hoci takých stretnete počas celého roka, v lete akoby sa ich počet znásobil. Vonku je teplo, oblečenia je málo a povoľnosť ľahko klesá. Aby ste neskončili leto so smutnou spomienkou naň,  pred týmito chlapmi si dajte pozor!

Na jednu noc?

Ak ste zvážili všetky riziká a hľadáte presne tento typ muža, v tom prípade sa pravdepodobne nemáte čoho obávať. Keď ale patríte do skupiny hľadačiek trvalého vzťahu, majte sa na pozore. V momente, ako sa na obzore zjaví objekt vášho záujmu, poriadne si ho premerajte. Je dobré odhaliť jeho úmysel skôr, než bude neskoro a vy skončíte sklamaná alebo so zlomeným srdcom. Ak by vás veľmi rád pozval hneď po prvom stretnutí k sebe domov, či na hotelovú izbu, jeho zámer je asi úplne zrejmý. Letné diskotéky aj párty pri mori sú najrizikovejšie miesta s vysokým výskytom mužov tohto typu.

Cudzinec na dovolenke

Počas dovolenkovania v zahraničí na vás striehnu najmä sexi cudzinci. Môže ísť o veľmi zaujímavú skúsenosť, no nakoniec to môže mať viac nevýhod ako výhod. Exotický krásavec vám dokáže rýchlo pomotať hlavu. Ľahšiemu poblázneniu napomáha aj fakt, že ste na dokonalom mieste s azúrovým morom a bielou plážou. Dovolenka sa však raz skončí a čas, ktorý tam strávite, nie je dostatočný na to, aby ste niekoho naozaj dobre spoznali. Treba počítať aj s možnosťou, že neznámy sa obzerá len po spríjemnení si dovolenky. Ak si nedáte pozor, vaše srdce by po príchode domov mohlo na istý čas zostať v dovolenkovom rezorte.

Frajer v plavkách

Takýmto mužom ide veľakrát skôr o pýšenie sa dokonale vypracovanou postavou, ako o záujem opačného pohlavia. Tí druhí to zase naopak vedia perfektne využiť v prospech rýchleho lovenia ľahkej koristi. Na dobre vyzerajúcom športovcovi na pláži ale nie je nič zlé, no nenechajte sa tak ľahko očariť. Skúste sa na neho pozrieť tiež  s chladnou hlavou. Majte na pamäti, že výzor nie je všetko. Aj keď vás očaril na prvý pohľad, neskôr môžete zistiť, že ste si v podstate úplne vzdialení.

Najväčší romantik, najväčší lichotník

Ktorá žena by nerada dostávala komplimenty a odmietla mať vedľa seba bezchybného džentlmena? Tu sa však skrýva rovnaká hrozba ako v predchádzajúcom prípade. Ohromiť sa dá nielen krásnym telom, ale aj krásnymi slovkami. Preto sa radšej uistite, či náhodou nie sú lichôtky iba jeho baliacou taktikou. Leto je úžasným obdobím na zamilovanie sa. Ak sa navyše objaví priam dokonalý muž, asi bude ťažké riadiť sa viac rozumom ako srdcom.

Končí leto, končí aj letná láska

Tu nejde o žiadne pravidlo. Kto povedal, že letná láska nemôže prežiť leto? Vážny vzťah predsa pokojne rozbehnete aj počas leta a nájdete tak lásku na celý život. Trochu opatrnosti ale nezaškodí. Aj keď ste si istá, že on určite nechce ženu iba na jednu noc, to ešte nie je zárukou, že to myslí naozaj vážne. Pokojne sa môže stať, že hľadá iba letný flirt a sezónne pobavenie. Po lete teda prichádza vytriezvenie a vy zistíte, že tak ako sú preč slnečné dni, tak zmizol aj on. Či ide o skutočný vzťah, ukáže až čas. V opačnom prípade letná láska zostane naozaj iba letnou.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk