Ako zistíte, že mu ide len o sex na jednu noc?

Sex
shutterstock

Páči sa vám muž, s ktorým idete na rande, no neviete, či má o vás skutočný záujem alebo vás chce len využiť? Pomocou týchto znakov zistíte, na čom ste.

Skôr ako skončíte v posteli so svojím novým objektom, treba si uvedomiť, či stojí za to riskovať svoje srdce a to najmä v prípade, ak osoba, s ktorou ste spali, „zabudla“ už viac zavolať. Často krát sa práve z osoby, ktorá sa javila ako úžasný priateľ, po náhlom a rýchlom sexe prejaví kretén.

Pre mnohých mužov je sex na jednu noc ideálnou a jednorazovou záležitosťou a žena mu už nestojí za to, aby ju opakovane kontaktoval. Pokiaľ sa teda chcete vyhnúť takémuto rýchlemu a nešťastnému koncu, všímajte si varovné signály.

Príčiny, pre ktoré to po sexe končí:

– Sex bol zlý

– Mal priateľku, o ktorej ste nevedeli

– Chcel len sex a o nič iné mu ani nešlo

Prejavy, že vás chce len na jednu noc:

1. Správy, e-maily a chaty môžu povedať veľa o jeho osobe. Jeho konverzácia s vami ľahko prezradí jeho zámery s vami. Pokiaľ začne okamžite hovoriť o sexe, či mať dvojzmyselné narážky, je pravdepodobné, že má záujem dostať vás len do postele.

2. Alkohol. Stále do vás leje alkohol, aby ste sa uvoľnili a bola viac otvorená spontánnym rozhodnutiam.

3. Neustále hovorí o sexe. Pokiaľ nemá problém rozprávať sa už na prvom rande o intímnych veciach a vyťahovať z vás pikantné informácie, pravdepodobne má v pláne po večery skončiť s vami v posteli.

4. Nedostatok pozornosti. Ak sa muž viac venuje svojmu telefónu, jedlu či hocičomu inému ako vám, ukazuje vám tým, že nemá v záujme bližšie vás spoznať.

5. Vlastná chvála. Stále hovorí len o sebe, rád sa vychvaľuje a nepustí vás k slovu. Keď začnete nejakú tému, vždy ju otočí na seba. To nie je dobrá vízia pre prípadný budúci vzťah.

Ráno po …

Ak sa ocitnete v posteli s mužom, ktorý chce len sex, pravdepodobne vás čaká jeden z týchto scenárov:

1. Opustí vás hneď po sexe. Či už je to uprostred noci alebo ráno, hneď ako sa váš sex skončí, od vás odchádza. Je viac ako pravdepodobné, že už nemá v pláne niečo podobné s vami opakovať a preto sa nesnaží premáhať a odchádza hneď ako dostane čo chcel.

2. Výhovorky. Pracuje aj cez víkendy, odchádza na služobnú cestu prípadne neurčí dátum najbližšieho stretnutia a nechá to otvorené.

3. Reč tela. Keď s vami komunikuje, nepozerá sa vám do očí, ostal chladným a odmeraným akoby ste sa práve stretli.

Duchom je už dávno preč a dotyky skončili rovnako rýchlo ako váš sex.

Ak sa chcete vyhnúť sklamaniu, buďte k sebe od začiatku otvorení a úprimní. Ak to muž, s ktorým randíte, nedokáže, zamerajte sa na vyššie uvedené signály, ktoré vám pomôžu zistiť, o čo mu skutočne ide.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk