Ako zbaliť na celý život chlapa?

Dvaja, láska, zamilovaní, vzťah, pár
Thinkstock

Sú všetky vaše priateľky zadané a vy stále nič? Alebo končí každý váš vzťah po mesiaci? Poradíme vám, ako úspešne zaujať muža.

Ak vás už nebaví čakať na toho pravého, skúste sa zamyslieť, kde robíte chybu.

Nečakajte od nich nemožné

Chlapi sú stvorenia jednoduché. Preto po nich nemôžete chcieť, aby boli supermani. Citliví a chlapskí zároveň. Aby vám denne skladali komplimenty. Vyvolávali každých desať minút a opakovali, aká ste úžasná. Niektorí to robia, ale len na začiatku vzťahu.

U niektorých mužov platí zvláštny paradox, že ak vás už má v hrsti, začína strácať záujem. Dobrá rada preto znie – nerozdajte všetko dobré zo seba hneď na prvých stretnutiach. Nadeľte mu zo svojich predností postupne.

So sexom chvíľu počkajte

Stále vám vŕta v hlave, ako mohla tá šedá myš z vášho okolia „namotať“ takého fantastického chlapa? Odpoveď je jednoduchá. Existujú dve skutočnosti, ktoré musí žena urobiť, aby muža dostala. Osloviť jeho sexuálnu predstavivosť a počkať s milovaním. Ak sa už pán božský „chytil“, zaregistroval vás a má o vás záujem, prichádza na rad vaša aktivita.

Musíte v ňom rozprúdiť sexuálne predstavy. No v žiadnom prípade ich hneď nenaplňujte. Na to je čas. Muži totiž robia jednu zásadnú vec. Ženy delia už krátko po zoznámení do dvoch kategórií – dievčatá iba pre zábavu a tie na trvalý vzťah.

Druhá kategória býva väčšinou spojená s čakaním na intímne spojenie. Za ten čas sa v jeho očiach stanete nielen krajšou, ale dá mu to tiež priestor k tomu, aby spoznal vašu úžasnú osobnosť. Nakoniec zistí, že nedokáže bez vás žiť aj z iných dôvodov ako len sexuálnych. Samozrejme, po svete behajú aj chlapské stvorenia, ktoré sa držia pravidla tretej schôdzky. Ak vás ani na treťom rande nedostanú do postele, tak končia. Takýto muži však vôbec nie sú tí praví do trvalého vzťahu.

Nechajte ich, nech si myslia, že oni rozhodujú

Akonáhle získate nad vzťahom kontrolu, môžete mužovi poskytnúť to, čo potrebuje. V tomto prípade moc. Ale len akože. V skutočnosti ju budete mať v rukách vy! A funguje to aj na tých najinteligentnejších chlapov.

Veď samotný Albert Einstein prehlásil pri príležitosti päťdesiateho výročia svadby: „Uzavreli sme hneď po svadbe so ženou dohodu. Ja budem robiť veľké rozhodnutia a ona tie malé. Držali sme sa tej dohody päťdesiat rokov. No zaujímavé je, že za ten čas nedošlo na žiadne veľké rozhodnutia.“

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk