Ako sestry? Vojvodkyňa Catherine a Meghan Markle majú rovnako skvelý štýl! Posúďte sami

Meghan markle a vojvodkyna z cambridge.jpg
SITA/AP

Budúca švagriná manželky princa Williama v poslednej dobe na seba strháva čoraz väčšiu pozornosť. Nečudo. Vždy usmievavá a perfektne upravená. Rovnako ako vojvodkyňa z Cambridge.

Americká herečka Meghan Markle má už po boku svojho snúbenca princa Harryho za sebou niekoľko oficiálnych stretnutí. A na každom z nich zažiarila. Vždy usmievavá a perfektne upravená. Rovnako ako vojvodkyňa Catherine.

Ukazuje sa totiž, že švagriné sa na seba podobajú nielen výzorom, ale aj vkusom. Dokonalo zladené outfity, kabáty a klobúky obom pristanú. Posúďte sami.

Svadba princa Harryho a Meghan Markle sa bude konať 19. mája v Kaplnke svätého Juraja na hrade Windsor. Sobáš sa uskutoční na poludnie, pričom bohoslužbu povedie windsorský dekan David Conner. Dvojicu oddá arcibiskup z Canterbury Justin Welby.

K sobášu dala formálny súhlas aj britská kráľovná Alžbeta II.. Panovníčka vydala vyhlásenie, podľa ktorého súhlasí „so zmluvou o manželstve medzi mojím najdrahším vnukom princom Henrym Charlesom Albertom Davidom z Walesu a Rachel Meghan Markle„. Spolu s týmto vyhlásením, ktoré zverejnili vo štvrtok, kráľovná podpísala aj Listinu o súhlase – formálne oznámenie o súhlase prepísané kaligrafiou s Veľkou pečaťou Spojeného kráľovstva.

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk