Ako sa stať bohyňou zvádzania a sexu?

Sex
shutterstock

Premýšľali ste niekedy nad tým, ako sa stať sexy a zvodnou? Prečítajte si jednoduché tipy, ako na to.

Každá žena túži po tom, aby bola pre svoje okolie očarujúca a sexy. Niektoré však vyžarujú zo seba takú silnú dávku sexappealu, že sú neprehliadnuteľné pre svoje okolie. Čím sa ale takéto ženy líšia od tých ostatných?

1. Práca a štýl obliekania

To, čo nosíte, hrá veľkú úlohu v tom, či budete sexi zvodkyňa. Nechodievajte príliš odhalená. Na jednej strane budete pôsobiť „ľahko“ a na druhej keď hneď vytiahnete na muža všetky svoje zbrane, na čo sa ešte má tešiť?

Ak chcete byť skutočná bohyňa sexu tajomným spôsobom, noste oblečenie, ktoré vyzerá nevinne, ale zároveň sexy. Biele tesné košele či dobre tvarujúce džínsy, ktoré lemujú vaše krivky. Ste tajomná, ale aj sexy a muži túžia vidieť viac z toho, čo skrývate.

2. Komunikácia s mužom

Spôsob, akým budete hovoriť s mužom, má tiež veľa čo do činenia s dosiahnutím stavu sexuálnej bohyne. Ak vám je muž sympatický, počas rozhovoru sa ho letmo dotknite na pažiach alebo na chrbte.

Dotyky musia byť spontánne a nie veľmi zjavné. Muž v takej chvíli rýchlo zaregistruje váš záujem a sympatie vám rád opätuje. Žiadny muž predsa nepredpokladá, že vaše dotyky sú len náhodné. Tým, že ho úmyselne no zároveň tajomne zvádzate, len zvyšujete jeho túžbu vo vás.

Päť spôsobov flirtu: Ktorý je ten váš?

3. Pochváľte muža a flirtujte očami

Jedným z najjednoduchších spôsobov, ako prilákať pozornosť muža, je oceniť ho.

Pochváľte ho za pekný parfum, alebo dobrý výber reštaurácie a nechajte pri tom hovoriť hlavne vaše oči. Muž v takýchto situáciách dokáže vycítiť sexuálne flirtovanie. Nezabúdajte však, že vaše zvádzanie si musí vždy udržať istú hranicu tajomna. Jedine tak vás bude muž stále mať v hlave, fantazírovať o vás a túžiť po ďalšom stretnutí.

4. Nebuďte príliš roztomilá

Nesprávajte sa ako dievča, ktoré nemá svoj názor. Buďte sebaistá, vtipná a komunikatívna. Môžete pôsobiť dievčensky a nežne, no zároveň aj vyrovnane i sexy. Naučte sa používať svoje ženské zbrane a vytiahnite ich vo vhodnej chvíli. Budete pôsobiť žiaduco nielen na muža, ktorý s vami je, ale neprehliadnu vás ani ostatní muži v okolí.

Tieto dotyky muži zbožňujú

5. Buďte si istá v posteli

Sex bohyne chcú vedieť viac o tom, čo vzrušuje muža v posteli! Keď už viete, čo robiť v intímnych chvíľach, budete istejšia. Ak chcete byť zvodkyňou, musíte sa tak aj cítiť. Pochopte erotogénne zóny muža a používajte svoje pery a ruky. Muži majú radi sebaisté ženy, ktoré sa neboja experimentovať a hovoriť o svojich túžbach.

Bohyňa sexu je žiaduca pre všetkých mužov. Pomocou týchto tipov sa môžete stať zvodkyňou aj vy a získať muža, ktorý vás priťahuje. Tak naberte sebaistotu a učte sa používať svoje ženské zbrane!

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk