Ako materstvo zmenilo Zooey Deschanel? Vraj toto nikdy nečakala

Zooey Deschanel, Jacob Pechenik
Zooey Deschanel a Jacob Pechenik SITA/AP

Americká herečka a speváčka prezradila v rozhovore pre americký týždenník Us Weekly, ako sa veľmi zmenil jej každodenný život.

Americkej herečke a speváčke Zooey Deschanel sa po tom, ako sa stala matkou, úplne zmenil život. Tridsaťsedemročná rodáčka z Los Angeles, ktorá má s manželom Jacobom Pechenikom dcéru Elsiu Otter a syna Charlieho Wolfa, to uviedla v rozhovore pre americký týždenník Us Weekly. „Nič vás na to skutočne nepripraví, pretože už nikdy viac nezažijete deň, kedy by ste v prvom rade nemysleli na svoje deti. Aspoň u mňa to tak je. Keď sa zobudím alebo keď idem spať, pomyslím si hneď na moje deti. Stále na ne myslím. Úplne som sa zmenila. Neuvedomujete si, akí ste sebeckí, až pokým nemáte deti,“ vyjadrila sa.

Zooey Deschanel si zahrala vo filmoch ako Na pokraji slávy (2000), Veľké problémy (2002), Poctivé dievča (2002), Stopárov sprievodca po Galaxii (2005), Lemra lemravá (2006), Zabitie Jesseho Jamesa zbabelcom Robertom Fordom (2007), Most do Krajiny Terabithia (2007), Udalosť (2008), Yes Man (2008), 500 dní so Summer (2009), Our Idiot Brother (2011), Princ a Pruďas (2011) či Rock the Kasbah (2015). Za stvárnenie Jessicy Day v seriáli Nové dievča (2011) ju tri razy nominovali na Zlatý glóbus a v roku 2012 aj na cenu Primetime Emmy. Pôsobí tiež v indie skupine She & Him, s ktorou vydala šesť štúdiových albumov.

Zdroj: www.usmagazine.com, SITA

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk