Aké bude mať šaty a mejkap nevesta Meghan Markle?

Britain ANZAC Day
Meghan Markle, SITA/AP

Už túto sobotu sa koná veľkolepá kráľovská svadba princa Harryho a herečky Meghan. Ako bude vyzerať nevesta?

Iba niekoľko dní pred kráľovskou svadbou princa Harryho a Meghan Markle, ktorá sa koná 19.5.2018,  sa objavujú rôzne dohady a špekulácie, ako bude vyzerať nevesta.

Aký bude svadobný make-up Meghan Markle

Odkedy vidieť  herečku po boku princa, jej mejkap je prekvapivo rovnaký. Okrem dramatického dymového líčenia na oficiálny portrét, volí väčšinou jemnejší mejkap, ktorý je síce menej výrazný, ale zase podčiarkne prirodzenú krásu budúcej princovej manželky.

Preto sa očakáva, že počas svojho veľkého dňa bude vyzerať veľmi podobne ako počas Vianoc s kráľovskou rodinou. Čiže na pery jemná ružová, oči zvýrazní hnedými tieňmi, linkou i riasenkou  a prirodzene peknú pleť s pehami nezaťaží veľmi silnou vrstvou mejkapu. Samotná herečka sa v minulosti vyjadrila, že pokiaľ nemá natáčanie, nepoužíva mejkap vôbec.

Meghan je prirodzene krásna, takže veľa mejkapu nepotrebuje,“ hovorí pre web www.townandcountrymag.com britská vizážistka  Lisa Potter-Dixon.

Vojvodkyňa  Kate sa údajne na svoju svadbu nalíčila sama, ale ťažko povedať, či Meghan urobí to isté.

Je však pravdepodobné, že Markle pripraví pokožku na svoj veľký deň masážou tváre. V minulosti sa totiž rozprávala o tvárovej gymnastike s make up artistkou Nichole Joss. Ak si chcete urobiť podobnú procedúru, na Instagrame zverejnila postup. Masáž pleti odporúča robiť pomocou olivového oleja.

Tiež navrhuje, aby nevesty dokončili nápravné procedúry tri až päť mesiacov pred dátumom svadby. Jej rád sa určite drží aj budúca manželka princa Harryho.

Čokoľvek korekčné, ako sú kyslé peelingy, intenzívna mikrodermabrázia alebo laserová liečba, by sa mali robiť tri až päť mesiacov pred svadbou, ale nie krátko pred ňou,“ hovorí Joss.

Aké budú svadobné šaty Meghan Markle?

Čo si oblečie kráľovská nevesta, je prísne tajné, no i keď sa to verejnosť dozvie iba vo svadobný deň, tento dôležitý odev musí  nevesta riešiť už mesiace pred ním.

Svadobné šaty
Phillipa Lepley vo svojom londýnskom salóne, SITA/AP

Svadobná dizajnérka Phillipa Lepley, ktorá má svoj salón priamo v Londýne, hovorí, že pred tým, ako si nevesta oblečie svoje šaty, musia nasledovať skúšky, merania, úpravy. Tak ako v prípade iných žien, ktoré majú svoj veľký deň.  „ Výroba naozaj exkluzívnych šiat môže trvať až 60 hodín práce, záleží na výšivke. Ak sa vyšíva na viacerých miestach sveta, hovoríme o stovkách hodín, keďže všetko sa robí ručne,“ hovorí dizajnérka.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk