Aká je vaša najatraktívnejšia časť tela podľa znamenia zverokruhu?

Horoskop, znamenia zverokruhu
set of twelve zodiac signs beautiful women. Horoscope icons as girls. Vector illustration. Astrology for women. www.thinkstockphotos.com

Spoznajte, ktorá časť z vás je najpríťažlivejšia.

Nielen vnútorné vlastnosti, ale aj vonkajšie črty majú príslušníci rovnakého znamenia takmer totožné. Poďte s nami odhaliť, ktoré sú najatraktívnejšie a patria medzi vaše prednosti.

Baran – obočie

Obočie je najvýraznejšia časť vašej tváre. Viete s ním obratne narábať tak, že hovorí za vás.  Koketovanie? Jednoduché! Rozpaky? Prosím! Vaše obočie je jednoducho dokonalé.

Býk – pery

Máte zvodné pery, ktoré vždy priťahujú pozornosť mužov. Doslova pútate svojim tvarom pier. A ak ich ešte zvýrazníte rúžom, ťažko im odolať.

Blíženci – tvár

Máte krásnu pleť a črty tváre, ktoré sú súmerné. Takmer vždy upútate svojou tvárou, ktorá je prirodzene krásna.

Rak – bruško

Napriek tomu, že máte rady dobré jedlo, vaša postava je atraktívna! Teda najmä bruško. Pristane vám dokonca aj tehotenstvo. 

Lev – vlasy

Máte taký tvar tváre, ktorému pristanú všetky účesy. Vyzeráte atraktívne, či máte vlasy voľne rozpustené, alebo v drdole. Jednoducho krásna hriva je vašim plusom. 

Panna – pleť

Máte úžasnú pleť. Je hladká, hebká, zdravá … opálená alebo nie.  Len zriedka mávate pehy, vyrážky alebo vrásky.

Váhy – zadok

Váš zadok je tá časť tela, ktorá vždy pritiahne pozornosť mužov. Pekné tvary vášho pozadia sa jednoducho nedajú prehliadnuť.

Škorpión – prsia a boky

Ste chodiace afrodiziakum. Muži sa idú zblázniť za tvarmi vašej postavy. A vy to často aj viete využiť.

Strelec – chrbát

Priame držanie tela a k tomu krásne krivky tela… Vyzeráte majestátne a sexy. Mali by ste častejšie odhaliť ramená a chrbát. 

Kozorožec – nohy

Noste šortky a sukne vždy, keď je to možné. Skrývať také štíhle a zvodné nohy by totiž bol vo vašom prípade hriech. Topánky na vysokom podpätku vedia ešte podčiarknuť ich krásu.

Vodnár – chodidlá a členky

Existujú ľudia, ktorí si potrpia na pekné chodidlá, ale ak ste narodená v znamení Vodnára, dostali ste ich do vienka. Máte totiž hladké päty a správny tvar členka a chodidiel. Zvýrazníte ich preto vkusnou retiazkou na nohy.

Ryby – oči

Oči sú okná do duše a ženy narodené v znamení Rýb to vedia. Ich uhrančivé oči bývajú pre mužské pokolenie neodolateľné a často sa v nich utopia.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk