Aká je vaša výhovorka? Matka troch detí provokuje sexi postavou

Aká je vaša výhovorka? Matka 3 detí provokuje sexi postavou
www.dailymail.co.uk

Maria Kang na sociálnej sieti zverejnila fotografiu, na ktorej sa vedľa jej troch synov vyníma hlavne Mariina dokonale vyšportovaná postava. Fotografia, na ktorej sa matka pýta „Aká je vaša výhovorka?“ vyvolala búrlivé reakcie.

Maria Kang, 32-ročná matka troch detí, vyvolala vlnu pobúrenia, keď na sociálnej sieti zverejnila provokačnú fotografiu. Rodáčka z Los Angeles na nej pózuje v krátkej športovej súprave spolu so svojimi tromi deťmi. Nad fotografiu so sexi postavou je napísané – „Aká je vaša výhovorka?“. Pod fotografiou, ktorú si pozrelo už vyše 16 miliónov ľudí, sa okamžite spustila vlna búrlivých reakcií. Tie ženu označili za „šikanérku obéznych“ a fotografiu za „urážajúcu“. Maria sa však bráni.

„Chcela som v ženách vzbudiť nový postoj – ak to dokáže ona, dokážem to aj ja. Jednoducho som si z cvičenia urobila prioritu,“ uviedla Maria. Hoci má doma trojročného, dvojročného a osemmesačného syna, môže sa pochváliť postavou, ktorú jej nezávidia len matky. V televíznej šou Today prezradila, že päť až šesťkrát do týždňa trávi každé ráno asi hodinu posilňovacím a kardio tréningom. Ráno vstáva o 6:30, aby sa vrátila včas a mohla začať „kŕmiť, upratovať a hrať sa so synmi“.

Okrem toho sa stíha venovať aj neziskovej organizácii Fitness without Borders, ktorá propaguje cvičenie a pohyb na školách a v miestnych voľnočasových centrách. „Vypestovala som si výdrž. Rodila som tri roky po sebe, dokážem to,“ uviedla na margo plného rozvrhu.

Pod spomínanou fotografiou sa objavilo takmer 20-tisíc komentárov. Rozhorčená matka dvoch detí Sarah napísala: „Dúfam, že si uvedomujete, že ste ľudí nielen urazili, ale aj zranili. Som zanietená bežkyňa. Často bežím s mojimi deťmi v dvojkočíku. Vyzerám ako športovkyňa? Nie – väčšina ľudí, ktorí ma nepoznajú, mi neveria, že behávam polmaratóny. Z ľudí ako ste vy mi je do plaču, lebo viem, že bez zásahu plastického chirurga sa nikdy nezbavím prevísajúcej kože a nikdy nebudem vyzerať ako vy. Takže akú mám výhovorku? Nemám taký skvelý genetický základ ako vy.“

Maria Kang uviedla, že fotografiou ľudí nechcela uraziť, iba inšpirovať. „Vedela som, že to bude priveľké sústo. Je mi ľúto, že ste fotografiu interpretovali v negatívnom zmysle,“ ospravedlnila sa komentujúcim.

„Nebudem zachádzať do detailov, ale aj ja som bojovala s genetikou, mala som poruchy príjmania potravy, pracujem v dvoch organizáciách, nemám pestúnku a nepracujem ako osobný tréner. Nebudem ani spomínať, ako ťažko som počas tehotenstva odolávala chuti na zmrzlinu, hranolčeky a čokoládu, ale nebrala som svoje rastúce bruško ako výhovorku na to, aby som nežila aktívne. To, ako ste to celé pochopili, nie je moja vina, ale vaša. Prvý krok k tomu, aby ste uchopili život, telo a osud do vašich rúk, je ovládať myšlienky, ktoré sa vám premieľajú hlavou. Možno by sme mali okolo ľudí prestať chodiť po špičkách a dostať sa k pointe,“ uviedla matka.

„Chcela som ľudí len inšpirovať. Chcela som povedať: ´Viem, že si myslíte, že nemáte čas, keď máte deti. Ale ak to dokážem ja, dokážete to aj vy,´“ dodala Maria.

www.dailymail.co.uk

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk