6 najlepších erotických pomôcok pre začiatočníkov

Sex, dvaja, vášeň
GettyImages

Sexuálne hračky. Niečo, čo oboch partnerov zaujíma, no obaja majú strach začať túto tému ako prvý. Prinášame vám skvelé tipy na erotické pomôcky, ktoré môžete použiť v sexe ako začiatočníci bez pocitu hanby a strachu.

1. Vibračné vajíčka

Ideálna sexuálna hračka, ktorá patrí do základného vybavenia každej spálne. Vibračné vajíčka sú určené k dráždeniu intímnych partií a erotogénnych zón. Vibračné vajíčko s bezdrôtovým diaľkovým ovládaním je možné vkladať do vagíny či análneho otvoru. Vďaka silným vibráciám je vibračné vajíčko veľmi príjemné dráždidlo klitorisu alebo semenníkov. Vibračné vajíčka sa dajú taktiež využiť pri masáži tela.

→Vibračné vajíčka nájdete v tomto e-shope←

2. Vibračný krúžok na penis

Erekčný krúžok je veľmi lacným zdrojom zábavy a vzrušenia, ktoré ocenia obaja partneri. Jeho použitie je úplne jednoduché a jeho výhodou je, že dokáže „vylepšiť“ objem a veľkosť partnerovho údu. Existuje nespočetné množstvo vibračných krúžkov a niektoré z nich sa dajú používať aj vo vode. Už si stačí len vybrať.

→Vibračný krúžok na penis nájdete v tomto e-shope←

Fakty o orgazme, o ktorých ste netušili!

3. Dráždidlo z pierok

Nie je nič lepšie na užitie si spoločnej predohry, ako použiť dráždidlo z pierok. Jemné šteklenie partnera doplnené bozkami ho vybičuje k postupnej extáze. Na výber máte opäť množstvo druhov a farieb a pri túžbe hladiť svojho partnera pierkom naozaj nemusíte mať nijaké zábrany. Preto, ak začať s nejakou erotickou pomôckou ako prvou, tak jednoznačne s touto.

→Dráždidlo z pierok nájdete v tomto e-shope←

Pre spríjemnenie sexuálneho života navštívte aj tieto e-shopy:

4. Putá a zaviazané oči

Podľa prieskumov patrí zväzovanie rúk pri sexe k najčastejším sexuálnym predstavám žien. Pre ženy je nesmierne vzrušujúca predstava, že má niekto iný nad nimi kontrolu a moc. Zväzovanie je vzrušujúce nielen preto, že podvedome túžite, aby si váš partner s vami pri sexe robil čo chce, ale aj preto, že sa chcete z pút vymaniť. A robiť s ním to, čo chcete zasa vy. Putá sú skrátka príjemným korením horúcich nocí, pretože poskytujú dvojité vzrušenie – spútanému to, že nemôže robiť nič a je odkázaný na milosť a nemilosť dominantnejšieho partnera, a dominantnému zasa pocit, že môže svoju polovičku nádherne ovládať.

→Putá nájdete v tomto e-shope←

Nový vibrátor mení ženám spôsob prežívania sexu!

5. Masážny olej

Masážny olej je skvelý spôsob na uvoľnenie tiel oboch partnerov. Na výber máte množstvo parfumovaných i neparfumovaných druhov. Jemné krúživé pohyby po celom tele doplnené príjemnou vôňou partnera správne naladia a vy sa môžete oddávať spoločnej hre.

→Masážne oleje nájdete v tomto e-shope←

6. Vibrátor

Ak sa chystáte vibrátor používať s partnerom, odporúčame aj tak si ho vyskúšať najprv osamote. Vyskúšajte ho najprv sama, v pohodlí a bez stresov, čo to urobí. Potom už budete vedieť, čo môžete čakať. Väčšina vibrátorov má aspoň dve rýchlosti. Najrozšírenejšie sú vibrátory s plynule regulovateľnými vibráciami. Začínajú od najslabších a postupne zvyšujú intenzitu. Tie kvalitnejšie vibrátory majú dokonca rôzne vibračné módy, ktoré je jednoduché meniť. Vibrátor je skvelý spoločník, budete s ním v posteli (alebo aj mimo nej) tvoriť skvelú trojku. Môžete ovládať vibrácie alebo to nechať na partnera.

→Vibrátory nájdete v tomto e-shope←

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk