5 miest, kde si užijete najlepšiu zimnú dovolenku

Titulka.jpg

Je to neuveriteľné, ale už nám zostávajú približne dva mesiace do Vianoc. Aj vy už rozmýšľate nad poriadnou lyžovačkou alebo wellness pobytom? Pocit slobody pri spustení sa na lyžiach, čerstvý vzduch a krása naokolo. Ak plánujete zimnú dovolenku, nechajte sa inšpirovať nádhernými miestami a venujte pozornosť správnemu výberu.

FRANCÚZSKE ALPY

Hľadáte nádherné prostredie s istotou zasnežených kopcov? Potom určite oceníte dovolenku vo Francúzskych Alpách. Čakajú na vás upravené zjazdovky a možnosť hlbokého snehu vo vyšších polohách. K tomu ponúka Francúzsko jedinečné jednodenné výlety a zaujímavé pamiatky.

Francu╠uzske.jpg

RAKÚSKE ALPY

V Rakúsku nájdete perfektne upravené lyžiarske terény. Najväčšie lyžiarske arény Rakúskych Álp sa rozprestierajú na mnohých vrchoch, vďaka čomu ponúkajú dokonalé zimné vyžitie pre začiatočníkov, pokročilých, a aj profesionálov.

Rakuske alpy.jpg

NEMECKÉ ALPY

Pre rodiny s deťmi sú ideálne široké a nížinaté zjazdy. V Nemecku nájdete všetko pre trávenie voľných chvíľ s rodinou. Nemecké Alpy sú unikátne miernymi zjazdami, prehľadnými kopcami a vďaka širokej ponuke voľnočasových aktivít sa viete s rodinou okrem športovania a oddychu, aj zabaviť.

Nemecke╠u alpy.jpg

TALIANSKÉ ALPY

Pre milovníkov adrenalínu, ale aj pre rekreačných lyžiarov, ktorý uprednostňujú dlhé a široké zjazdovky je vhodná dovolenka v Taliansku. Nezabudnite na opaľovací krém, pretože v Taliansku sa môžete aj v zime tešiť na príjemné slnečné počasie.

Talianske alpy.jpg

ŠVAJČIARSKÉ ALPY

Žiadne iné alpské krajiny nemajú toľko vrcholkov, ktoré presahujú hranicu štyroch tisíc metrov nadmorskej výšky ako Švajčiarsko. Lyžiarske strediská sú tak väčšinou položené v podobnej nadmorskej výške, čo zaisťuje výborné snehové podmienky.

S╠ivajc╠iiarsko.jpg

Ak hľadáte skvelú zimnú dovolenku, špecialista www.snowtrex.sk vám pomôže s výberom. Poskytuje dovolenky a wellness pobyty vo viac ako desiatich destináciách. Pokiaľ nie ste úplne dobrý lyžiar, nemusíte sa báť. SnowTrex ponúka extra služby ako napríklad kurzy lyžovania, vypožičanie lyžiarskej výstroje a kvalitného vybavenia. Wellness balíček spolu so skipasom je kombinácia športového vyžitia a relaxu.  Bazén, sauna, masáže po celom dni na zjazdovkách je jednoducho oddych pre telo aj dušu.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk