5. Abeceda sexu pre dospelých: Viete, čo je to Squirting, Queefing a Tantra?

Sex, orgazmus, vášeň,

Opäť len pre vás pikantné informácie, ktoré sa dozviete len tu.

Squirting

Je nás málo, ale predsa. Niektoré ženy zažívajú ženskú ejakuláciu. O čo vlastne ide? Francúzski vedci nedávno zistili , že tekutina, ktorá vyteká pri squirtingu, je nakoniec moč.

Sexy pózy

Existuje ich veľmi veľa. My vám prezradíme jednu veľmi divokú a jednu veľmi dôvernú:

Obrátená poloha na koníčka – Partner leží na chrbte a vy si sadnite naň, ale tak, že sa mu otočíte chrbtom. Poloha dobrá najmä pre ženy, pretože veľmi intenzívne stimuluje klitoris.

Lotosový kvet – On je v tureckom sede, vy si sadnete naň a to tvárou tvár. Vaše spojenie ešte prehĺbte a to tak, že nohy oviniete okolo jeho bokov.

Queefing

Týmto výrazom sa nazýva odchádzanie plynov z vagíny. Odborný výraz „flatus vaginalis“. Možno to poznáte, niekedy počujete počas milovania zvláštne zvuky. Aj keď to býva nepríjemné, niekedy sa tomu nedá vyhnúť.

Rast ochlpenia

Niektorí muži to radi oholené a niektorí zas naopak. Reč je o ochlpení ženských intímnych miest. Záleží už len na vás oboch, čo vám vyhovuje. Zo zdravotného hľadiska niektorí odborníci veľmi neodporúčajú holiť intímne miesta kvôli narušeniu prirodzenej mikroflóry. Iní zas naopak. Veľa žien sa cíti bez chĺpkov čistejšie.

Tantra

Toto milostné umenie má svoje korene v Indii. Predstavuje slow motion sex, čiže milovanie, pri ktorom je cesta na vrchol dôležitejšia ako orgazmus.

Univerzálna technika pre oboch

Keďže žena a muž majú celkom odlišné vnímanie intímnych radovánok, aj technika, prostredníctvom ktorej dosiahnu orgazmus, bude odlišná.  Keď je žena krátko pred vyvrcholením, spravidla platí nasledovné. Pozíciu a intenzitu nemeniť, inak môže vzrušenie rýchlo zmiznúť. Muži majú ciest na vrchol viac než dosť, ale pri každej z nich platí jediné – neprestávať.

Čítajte nás aj nabudúce a dozviete sa, čo je Wishes, Xenofóbia a ďalšie záležitosti zo sveta rozkoše.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk