4 triky s výstrihmi pre super krivky

Emma Watson

Pohrajte sa s výstrihmi tak, ako to vie štýlová Emma Watson či Taylor Swift a ďalšie. Tu sú inšpirácie.

Opäť máme pre vás módne triky, ktoré ovládajú aj celebrity. Naučte sa ich i vy.

1. Dokonalá harmónia – sa dá dosiahnuť prostredníctvom roláka predlžujúceho krk. Vďaka tomu, že odhalená koža chýba, sa rolák postará aj o optické zväčšenie vášho dekoltu. V prípade bujnejšieho dekoltu si preto zvoľte na rolák vestu rovného strihu.

Alexa Chung
SITA/AP

2. Takto skryjete väčšie boky – pomocou výstrihu v tvare lodičky sa vám podarí vyladiť postavu v tvare hrušky. Útle ramená sa tak opticky rozšíria, čo vyrovná asymetriu v oblasti bokov. A vďaka tomu budete vyzerať štíhlejšie (tak ako Emma Watson).

3. Véčko zoštíhli a predĺži postavu – Ak potrebujete zoštíhliť hornú polovicu postavy, postarajú sa o to hlboké véčkové výstrihy. Zakryjú totiž široké ramená a zároveň vizuálne predĺžia postavu do výšky. Čím je véčko výraznejšie, tým je aj výraznejší spomínaný efekt.

Taylor Swift
SITA/AP

4. Nie je nad univerzálnosť – guľatý výstrih pomôže, či už chcete hrudník opticky zmenšiť alebo zväčšiť. Objem v prsiach vám dodá masívny náhrdelník a naopak, ak chcete zamerať pozornosť na dolnú časť, zvoľte výraznejšiu sukňu alebo nohavice.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk