4 nedokonalosti, ktoré na nás muži milujú

žena
thinkstockphotos

Po ére umelých bábik Barbie sa opäť vracia boom prirodzenej krásy. S ňou však ide ruka v ruke aj nedokonalosť. Ženy ju vnímajú ako prekliatie, no muži ju na nás milujú. Ktoré chybičky krásy na nás považujú za sexy a údajne nám pridávajú na hodnote?

Pehy či ryšavé vlasy

O ryšavkách sa toho už kadečo popísalo. Niet sa čo čudovať, že mnoho žien si vlasy začalo prefarbovať na ohnivo červenú. Pokiaľ ste ale prirodzená ryšavka s pehami na tvári, rozhodne nepatríte medzi tuctové ženy, ktoré muži na ulici prehliadnu. Z pohľadu chlapa pôsobíte vášnivo, vzrušujúco a originálne. Nezakrývajte preto svoje pehy pod hrubou vrstvou make- upu, ale ich hrdo vystavujte na obdiv.

Medzera medzi zubami

Nedokonalosť, ktorá je pre mnohé celebrity určitou predajnou značkou. Úsmev so zubami nie presne podľa pravítka pôsobí prirodzene a pre mnohých mužov sexy. Pokiaľ sa teda o svoje zúbky dobre staráte, sú biele, zdravé, len trošku krivé, určite ich nepovažujte za svoj handicap. Práve naopak, vyťažte zo svojej nedokonalosti maximum a staňte sa aj vy pre partnera sexi ikonou.

Veľký zadok a boky

Mnohé známe ženy dobre vedia, že veľký zadok nie je nedostatok, ale symbolom ich ženskosti. Jeniffer Lopez či Kim Kardashian sa preslávili najmä vďaka nim. Gitarové typy žien sú pre mužom symbolom erotiky a vášne.

Väčší nos

Aj nos môže byť práve tým nedostatkom, ktorý na vás partner miluje. Máte ho väčší či krivší? Nevadí! Práve vďaka nemu ste originálna a jedinečná. Práve váš nos môže byť to, čo na vás partner tak miluje. Prijmite sa taká, aká ste a svoju chybičku krásy vyzdvihnite ako dokonalosť.

Pozrite si fotogalériu k článku TU

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk