4 dôvody, prečo z vás kolagén urobí v lete hviezdu na pláži aj pri bazéne

Img_20190709_135058_714.jpg
Foto: ZEEN kolagén

BRATISLAVA 13. júla (DámskaJazda.sk) – Teploty každým dňom stúpajú, a to znamená len jedno. Leto je konečne tu! Chystáte sa ho aj vy prežiť niekde pri bazéne alebo v prímorskom letovisku? Tak v tom prípade si nezabudnite so sebou zbaliť aj morský ZEEN kolagén. Má totiž mnoho benefitov, ktoré vám pomôžu zahviezdiť v plavkách. Chcete vedieť viac? Pozrite si naše 4 dôvody, prečo by kolagén nemal toto leto chýbať ani vo vašom jedálničku.

Lepší metabolizmus

Chcete svojej postave pomôcť získať tie správne tvary? V tom prípade bude hydrolyzovaný kolagén váš najlepší kamoš. Ten totiž pomáha tvoriť svalovú hmotu, ktorá vám pri pravidelnom cvičení pomôže nakopnúť metabolizmus na plné obrátky. Stačí si pripraviť svoju dennú dávku kolagénu v prášku a získate tak svoje vysnívané telo, za ktorým sa na pláži každý otočí. Veď ktorá z nás po tom tajne netúži?

Ochrana po opaľovaní

Opálené telá so sebou nesú aj isté riziká. Okrem toho, že by mal byť kvalitný opaľovací krém súčasťou vašej plážovej tašky, určite by ste do nej mali prihodiť aj balenie morského ZEEN kolagénu. UV žiarenie totiž vysušuje a zaťažuje pokožku, ba dokonca v nej ničí kolagén, ktorý je zodpovedný za zdravú a elastickú kožu. Ak chcete svojej pokožke dopriať poriadnu dávku regenerácie, vyskúšajte si každé ráno pripraviť hydrolyzovaný kolagén, ktorý vašej pokožke dodá po slnení stratenú výživu.

Starostlivosť pre namáhané vlasy

Kúpanie v chlórovanej aj morskej vode dá vašej korunke krásy riadne zabrať. Do toho ešte horúce slniečko a bujná hriva sa z ničoho nič premení na hotovú slamu. A po tom teda netúžime! Keďže kolagén sa nachádza aj v našej pokožke, v ktorej sú umiestnené vlasové folikuly, jeho dopĺňaním dodáte potrebnú silu aj vašim vlasom. Stačí si rozrobiť hydrolyzovaný kolagén v pohári vody, vypiť a vaše vlasy budú silnejšie, lesklejšie a zvládnu akékoľvek nástrahy leta.

Miernejšia celulitída a strie

Trápi vás pomarančová koža a jemné jazvičky na bokoch a zadku? Celulitídy a strií sa nikdy celkom nezbavíte, no môžete ich potlačiť, prípadne zabrániť ich novému vzniku. A čo na to potrebujete? Zdravú a silnú pokožku plnú kolagénu. Vďaka kolagénu v prášku dostane vaša koža presne to, čo potrebuje pre svoju elasticitu, pevnosť a zdravie. Na kúpalisku aj na pláži tak už nebudete musieť nič schovávať a budete sa cítiť istejšie než kedykoľvek predtým. To za pokus stojí, no nie?

Leto je už v plnom prúde, tak doprajte svojmu telu výživu, ktorá vám s prehľadom pomôže zvládnuť aj tie najhorúcejšie podmienky. Kliknite na náš ZEEN COLLAGEN e-shop a vyzbrojte sa vlastným elixírom zdravia a krásy.

Informačný servis

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk